Okolie Košíc - Volovské vrchy, Slanské vrchy (12)

Kniha: Okolie Košíc - Volovské vrchy, Slanské vrchy (12) - Daniel Kollár, Vladimír Mucha
Katalógové číslo: 85822
6,10

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Okolie Košíc - Volovské vrchy, Slanské vrchy (12)

Dvanástym titulom z edície S batohom po Slovensku je Okolie Košíc – Volovské vrchy, Slanské vrchy (č. 12). Oblasť zahŕňa prevažne východnú časť Volovských vrchov a Slanské vrchy. Leží v južnej a juhozápadnej časti východného Slovenska. Úvodné trasy opisujú Košice a jeho bezprostredné okolie, patriace do Košickej kotliny, Volovských vrchov a Čiernej hory. Záberom i počtom z celkového počtu 40 odporúčaných túr sú dominantným celkom tejto oblasti Volovské vrchy s turistickými cieľmi ako napr. Kojšovská hoľa, Folkmarská skala a vodná nádrž Ružín. Zostávajúce turistické trasy smerujú na východ a severovýchod od Košíc do Slanských vrchov s dominantným vrchom Šimonka a známymi dubníckymi opálovými baňami. Výrezy turistických máp spolu s výškovým profilom a s priebehom jednotlivých trás dopĺňajú základný text, nechýbajú ani register najvýznamnejších turistických bodov a praktické informácie.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
85822
Názov
Okolie Košíc - Volovské vrchy, Slanské vrchy (12)
EAN/ISBN
9788088975793
Autor
Daniel Kollár, Vladimír Mucha
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2005
Rozsah
160
Rozmer
115×165
Hmotnosť
0,19
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
12%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Okolie Košíc - Volovské vrchy, Slanské vrchy (12) zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.