Po francúzsky za 3 týždne

Ako sa rýchlo dorozumieť Francúzština

Albert M. Craig Jean-Michel Ravier Stephen Craig

SPN - Mladé letá2009/11 SVK Slovensky

Kniha: Po francúzsky za 3 týždne - Ako sa rýchlo dorozumieť Francúzština - Albert M. Craig, Jean-Michel Ravier, Stephen Craig
Katalógové číslo: 79628
Ušetríte až 2,64 € z bežnej ceny 12,50
A navyše získate 9 vernostných bodov
9,86
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Po francúzsky za 3 týždne

Ako sa rýchlo dorozumieť Francúzština

Chcete sa čo najskôr naučiť po francúzsky tak, aby ste sa mohli dorozumieť? V tejto jazykovej príručke nájdete najpoužívanejšie francúzske výrazy, ktoré na to budete potrebovať. Prvých 20 kapitol obsahuje jednoduché vety a slovné spojenia a príklady preberaného gramatického javu – napríklad časovanie základných slovies (byť, mať, môcť, vedieť, dať, potrebovať...), tvorenie otázky, zámená, číslovky, pasívne tvary. Je veľmi dôležité a najmä užitočné, že pri všetkých výrazoch je prepis výslovnosti. Tieto vety a slovné spojenia sú na priloženom CD, použiteľnom na CD prehrávači aj v počítači, nahovorené v slovenčine aj vo francúzštine (franc. lektor so vzorovou výslovnosťou). Na konci každej kapitoly sú praktické cvičenia so správnymi riešeniami a cenné informácie o franc. dejinách, kultúre a živote v krajine vôbec. Ďalších 20 kapitol ponúka slovnú zásobu z rôznych tematických oblastí – jedlá a nápoje, oblečenie, cestovanie, rodina nákupy, mesto... Ani tu nechýba prepis výslovnosti. Zároveň obsahujú zaujímavé informácie napr. o francúzskom stolovaní, o najznámejších odrodách vína a o krajoch, kde sa dorábajú, o školskom systéme, turistických či cyklistických trasách (aj vo Švajčiarsku). Na konci príručky je zaradený franc.-slov. a slov.-franc. slovník.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
79628
Názov
Po francúzsky za 3 týždne
Podnázov
Ako sa rýchlo dorozumieť Francúzština
EAN/ISBN
9788010017584
Forma
Brožovaná
Autor
Albert M. Craig, Jean-Michel Ravier, Stephen Craig
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2009/11
Edícia
Jazyky pre všetkých
Rozsah
176
Rozmer
135×175×10
Hmotnosť
0,20
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
21%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Po francúzsky za 3 týždne zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.