Tuláčik a Klára

Erik Jakub Groch Ľuboslav PaľoLegenda Trnava2005/12 SVK slovensky

Kniha: Tuláčik a Klára - Erik Jakub Groch, Ľuboslav Paľo
Katalógové číslo: 64322

Kniha: Tuláčik a Klára

Jedna z vôbec najhodnotnejších kníh slovenskej detskej literatúry vychádza už v druhom vydaní. Sedem príbehov o priateľstve medzi malým psíkom a dievčatkom, ktoré pootvárajú najmenším čitateľom dvierka k pochopeniu sveta okolo nich i samých seba. Knižka o tom, že naozajstný domov je miesto, kde nás niekto čaká, že priateľstvo je lepšie ako sláva a šaty nerobia človeka ani múdrejším, ani lepším. Aj o tom, že dážď je tá najlepšia hudba k piškótovému koláču a svet okolo nás je oveľa kúzelnejší ako tie najrafinovanejšie kúzla.Ilustrácie Ľuboslava Paľa ku knihe Tuláčik a Klára boli zapísané na čestnú listinu IBBY, Medzinárodnej únie pre detskú knihu. Ľubo Paľo je tiež držiteľom Zlatého jablka Bienále ilustrácií Bratislava 2005.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
64322
Názov
Tuláčik a Klára
EAN/ISBN
9788096915156
Autor
Erik Jakub Groch, Ľuboslav Paľo
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2005/12
Rozsah
80
Rozmer
170×250×15
Hmotnosť
0,30
Stav
Nedostupné
Zľava
0%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Tuláčik a Klára zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.