Slowakisches Paradies

40 Fusswanderungen

Ján Lacika Vladimír Mucha

DEU Nemecky DAJAMA2001

Kniha: Slowakisches Paradies - 40 Fusswanderungen - Ján Lacika, Vladimír Mucha
Katalógové číslo: 59135 viac »
7,05

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Slowakisches Paradies

40 Fusswanderungen

Druhým titulom v edícii S batohom po Slovensku je Slovenský raj – Južný Spiš (č. 2). Slovenský raj rozprestierajúci sa na východe Slovenska je turisticky mimoriadne príťažlivou krajinou krasových planín a tiesňav, ktoré turisti prekonávajú po rebríkoch popod hučiace vodopády a povrchové krasové javy. Nachádza sa tu takmer 200 jaskýň a priepastí, no sprístupnená je len Dobšinská ľadová jaskyňa, najvýznamnejšie európske podzemné ľadové kráľovstvo mimo alpského teritória. Je zapísaná v Zozname svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO. Okrem Podleska na severnej strane a Dediniek na južnej strane Slovenského raja je jeho najväčším turistickým centrom Čingov ležiaci nad ľavým brehom Hornádu. Leží v dolnej časti Prielomu Hornádu, ktorý patrí k najväčším turistickým lákadlám Slovenského raja. Kláštorisko je jediným turistickým centrom ležiacim vo vnútri Slovenského raja, do ktorého sa možno dostať iba pešo. Sprievodca je doplnený aj o niekoľko túr z Volovských, Hnileckých a Levočských vrchov. Verzia v nemeckom jazyku
Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
59135
Názov
Slowakisches Paradies
Podnázov
40 Fusswanderungen
EAN/ISBN
9788088975274
Autor
Ján Lacika, Vladimír Mucha
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2001
Edícia
Mit dem Rucksack durch die Slowakei
Rozsah
128
Rozmer
118×168×13
Hmotnosť
0,15
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
21%

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Slowakisches Paradies zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.