Lastovičie leto

Kristy Woodson Harvey

SVK Slovensky DOT.2024/06

Kniha: Lastovičie leto - 1. vydanie - Kristy Woodson Harvey
Keď sa spoja štyri ženy v snahe o záchranu letného tábora, ktorý kedysi zmenil ich životy
Katalógové číslo: 498235 viac »
A navyše získate 18 vernostných bodov
18,60
Vyexpedujeme do 7 dní
U dodávateľa

Kniha: Lastovičie leto

Lastovičie leto je nezabudnuteľná oslava letnej slobody, táborových lások a nikdy sa nekončiaceho priateľstva. Predstavuje ľúbostný list miestam a ľuďom, ktorí nás formovali.

V románe Lastovičie leto spoja sily štyri ženy v snahe o záchranu letného tábora, ktorý kedysi zmenil ich životy, aby znovu našli samy seba.

Pred tridsiatimi rokmi sa June Moorová po tragédii v rodine rozhodla kúpiť tábor Holly Springs a zmeniť ho na letné útočisko pre mladé dievčatá. No teraz sa ocitá vo finančných problémoch a hrozí, že príde o miesto, ktorému obetovala všetko. June si začína uvedomovať, že tábor celé roky využívala ako únik pred výzvami skutočného života.

Junina neter Daphne sa počas prvého leta v tábore zoznámila so svojimi najlepšími kamarátkami, Lanier a Mary Stuart. Roky si pomáhali s ťažkými úlohami, ktoré im život priniesol, od zlomených sŕdc, cez boj so závislosťou až po neplánované tehotenstvo a aj ako tridsiatničky sú stále nerozlučné. Ale keď Daphne obnoví svoj vzťah z minulosti a jej pracovné záležitosti sa začnú pliesť aj do osobného života, musí čeliť neľahkým rozhodnutiam.

Lanier je rozpoltená medzi citmi k snúbencovi a citmi k svojej prvej láske. A keď vyjde najavo veľké tajomstvo, ocitne sa v spore so svojou najlepšou kamarátkou – v stávke je strata človeka, ktorého má najradšej.

Keď sa kamarátky dozvedia, že ich obľúbené miesto je v ohrození, zomknú sa, aby tábor Holly Springs zachránili, vďaka čomu sa vydajú na cestu, ktorá otvára nové kapitoly ich života.

Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
498235
Názov
Lastovičie leto
EAN/ISBN
9788069071049
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Kristy Woodson Harvey
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2024/06
Rozsah
352
Stav
U dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
15%

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Lastovičie leto zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.