Mlčia maky

Lea Victory

SVK Slovensky HLADOHLAS2023/12

Kniha: Mlčia maky - 1. vydanie - Lea Victory
Katalógové číslo: 487171 viac »
Ušetríte až 3,66 € z bežnej ceny 13,99
A navyše získate 10 vernostných bodov
10,33
Vyexpedujeme do 7 dní
U dodávateľa

Kniha: Mlčia maky

Slovenská autorka Lea Victory po veľmi úspešnom debute Slzy tvojej milenky prichádza s novým románom.

Sú naše životné príbehy dopredu napísané? Ak áno, vieme vôbec do toho vstupovať? Vieme prepísať scenár a zmeniť tak chod udalostí? Venujeme dostatočnú pozornosť dosahu zmien na náš život a životy tých, ktorí sú súčasťou nášho života? Sú naše životné príbehy dopredu napísané? Ak áno, vieme vôbec do toho vstupovať? Vieme prepísať scenár a zmeniť tak chod udalostí? Venujeme dostatočnú pozornosť dosahu zmien na náš život a životy tých, ktorí sú súčasťou nášho života?

Maya túžila po nebeskej láske. Po človeku, ktorý by jej bol skutočnou oporou, ktorý by rozoznal jej skutočné hodnoty, ktorý by za ňu zabojoval. Má dar vidieť poza oponu, a ak chce v tomto chladnom svete prežiť, musí občas mlčať. Bude mať niekto odvahu zbúrať okolo nej hrubé múry, aby zistil skutočnú podstatu toho, prečo sa Maya stráni určitých životných udalostí?

Knižná podoba jej strastiplnej cesty životom, ktorá sa možno prepadne do hlbín vašich sŕdc. Možno vidí viac, ako treba, a vy možno nezatvoríte knihu, kým nezistíte, ako to robí.

O autorke:

Lea Victory (24. 5. 1983)

Narodila sa v malom meste na strednom Slovensku v znamení Blížencov. Pre toto znamenie je charakteristický široký duševný obzor, vrodená intuícia a bezhraničná zvedavosť.

Je mamou dvoch detí a autorkou svojho debutového románu Slzy tvojej milenky. Jedným z najšťastnejších rozhodnutí v jej živote bolo, že sa chopila pera a pretavila tak svoje širokospektrálne pocity do umenia. To jej dalo do ruky lampáš s večným svetlom.

Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
487171
Názov
Mlčia maky
EAN/ISBN
9788082160362
Forma
Brožovaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Lea Victory
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2023/12
Rozsah
224
Stav
U dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
26%

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Mlčia maky zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.