Vianoce v Carntone

Príbehy z Carntonu

Tamera Alexanderová

i527.net2023/11 SVK Slovensky

Kniha: Vianoce v Carntone - Príbehy z Carntonu - Tamera Alexanderová
Vianočná novela zo série Príbehy z Carntoinu
Katalógové číslo: 485339
Ušetríte až 1,21 € z bežnej ceny 14,90
A navyše získate 13 vernostných bodov
Séria kníh: Príbehy z Carntonu
Príbehy z Carntonu
Titul je zaradený v tejto sérii
13,69
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Vianoce v Carntone

Príbehy z Carntonu

Uprostred vojny a blednúceho sna o Konfederácii odhaľujú ranený vojak a chudobná vdova skutočný význam Vianoc – a obetujúcej sa lásky....

Nedávno ovdovená Aletta Prescottová sa snaží, aby ona aj jej syn dokázali zvládať ťažké životné okolnosti. Keď sa banka vyhráža vysťahovaním, objaví reklamu na dražbu Ženského charitatívneho spolku a požiada o prácu – len aby zistila, že všetky pozície sú už obsadené. Potom jej náhodné stretnutie s raneným vojakom ponúkne inú príležitosť – a priateľstvo. Môže však Aletta tomuto mužovi dôverovať?

Kapitán Jake Winston, uznávaný konfederačný ostrostrelec, utrpel v Bitke pri Chickamauge zranenie hlavy. Po lekárovej diagnóze sa Jake obáva, že stratí nielen to, v čom je najlepší, ale aj svoju identitu. Kým sa zotavuje, dostane rozkaz pomáhať s dražbou Ženského charitatívneho spolku. Úctivo namieta. Nepredstavoval si, že ako vojak bude poklonkovať kŕdľu „krinolín“. Ale rozkazy sú rozkazy a on čoskoro zistí, že táto skupina žien – najmä jedna z nich – preňho znamenajú omnoho viac, než očakával.

Vianoce v Carntone, zasadené do pozadia a histórie plantáže Carnton vo Frankline v Tennessee, sú príbehom obnovenej nádeje a znovunájdenej viery v čase Vianoc.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
485339
Názov
Vianoce v Carntone
Podnázov
Príbehy z Carntonu
EAN/ISBN
9788082491152
Forma
Pevná
Autor
Tamera Alexanderová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2023/11
Rozsah
216
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
8%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Vianoce v Carntone zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.