Marek Hamšík – Čarostrelec s kohútom

Juraj Berzedi; Anita Ráczová

Petit Press2023/11 SVK Slovensky

Kniha: Marek Hamšík – Čarostrelec s kohútom - 1. vydanie - Juraj Berzedi; Anita Ráczová
Katalógové číslo: 483842
Ušetríte až 1,96 € z bežnej ceny 14,90
A navyše získate 12 vernostných bodov
12,94
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Marek Hamšík – Čarostrelec s kohútom

To, že sa budú diať zázraky, bolo vpísané do hviezd ešte predtým, než sa narodil. Bola to veštba, osud či šťastena? Už pri prvých krôčikoch na trávniku bolo jasné, že tento chlapec je výnimočný. Vždy, keď sa lopta z jeho kopačky zatrepotala v sieti, zoširoka sa usmial. Keď sa dnes povie Marek Hamšík, každý vie, že je reč o najlepšom slovenskom futbalistovi.

No nie každý vie, že kým sa ním stal, musel sa boriť s prekážkami a nečakanými zvratmi. Jeho príbeh je ako nádherný zápas, v ktorom vyhrávajú všetci, čo prijmú pozvanie do sveta špičkového športu.

Marek je nielen rekordérom v slovenskej reprezentácii v počte gólov a štartov, ale aj skvelým spoluhráčom, kamarátom, synom, otcom, vzorom. No hlavne hviezdou s kohútom na hlave - symbolom, podľa ktorého ho pozná celý svet.

Knižka pútavo a s vtipom hovorí o tom, ako sa z malých detí stávajú veľkí hrdinovia. Zároveň deti inšpiruje a motivuje k tomu, aby sa nevzdávali a robili to, čo milujú. Čarostrelec s kohútom poteší aj ilustráciami a prekvapí zaujímavosťami, ktoré o Marekovi možno ešte neviete.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
483842
Názov
Marek Hamšík – Čarostrelec s kohútom
EAN/ISBN
9788055909400
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Juraj Berzedi; Anita Ráczová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2023/11
Rozsah
80
Rozmer
170×200 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Marek Hamšík – Čarostrelec s kohútom zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.