Diagnóza: Humor!

Jiří Slíva

SLOVART2023/11 CZE Česky

Kniha: Diagnóza: Humor! - 1. vydanie - Jiří Slíva
Katalógové číslo: 483736
Ušetríte až 2,13 € z bežnej ceny 19,20
A navyše získate 17 vernostných bodov
17,07
Doručenie viac ako 18 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Diagnóza: Humor!

Listujete knihou, nad jednou kresbou sa usmejete, nad inou sa nahlas rozosmejete, potom si poviete, že toto by vás nenapadlo, a o kúsok ďalej oceníte nevšedný nápad… Jiří Suchý o knihe napísal: „Mojou profesiou je výroba humoru, a tak sa poobzerám po tých, ktorí robia to isté. A Jiřího Slivu nemožno prehliadnuť. Jeho nápady ma vždy nadchnú a rozosmejú, áno, ale to ich množstvo mi berie dych. Niekedy si hovorím, či Jiří Slíva je naozaj len jeden, či ich netreba šesť. Ak je Slíva len jeden, tak sa nad tým patrí žasnúť. Nápad je totiž veľmi krehká vec a dostaví sa, len keď sa mu zachce. Zdá sa mi ale, že Jiřímu Slívovi sa tvoria nápady nepretržite, teda aj keď spí. Čakajú potom v akomsi depozitárovi na autorovo písknutie - a už sa k nemu hrnú. A on si potom neomylne vyberá len tie najkvalitnejšie a tie potom rozpráva kresbou."

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
483736
Názov
Diagnóza: Humor!
EAN/ISBN
9788027608058
Forma
Tvrdá, s prebalom
Poznámka
1. vydanie
Autor
Jiří Slíva
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2023/11
Rozsah
128
Rozmer
192 x 192 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Doručenie viac ako 18 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Diagnóza: Humor! zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.