Volám sa AI

Rozhovory s umelou inteligenciou

Yvonne Nico

LIFE2023/07 SVK Slovensky

Kniha: Volám sa AI - Rozhovory s umelou inteligenciou - Yvonne Nico
Rozhovory medzi človekom a strojom na témy, ako nekonečno, vesmír, umenie, radosť, zdravie, medicína, tvorba alebo aj bolesť...
Katalógové číslo: 475171
Ušetríte až 2,61 € z bežnej ceny 19,90
A navyše získate 17 vernostných bodov
Kolekcia titulov: AI: umelá inteligencia

AI: umelá inteligencia

Artificial intelligence (AI) - umelá inteligencia. Ako myslí? Čo si myslí o nás?V tejto kolekcii kníh nájdete publikácia… Zistiť viac...
17,29
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Volám sa AI

Rozhovory s umelou inteligenciou

Pútavá a inovatívna kniha Volám sa AI – rozhovory s umelou inteligenciou od Yvonne Nico vás zavedie do fascinujúceho sveta umelej inteligencie prostredníctvom jedinečných dialógov medzi človekom a strojom. Táto populárno-náučná kniha sa dotýka hlbokých tém, ako nekonečno, vesmír, umenie, radosť, zdravie, medicína, tvorba alebo aj bolesť, starnutie a smrť, pričom autorka vedie originálne rozhovory bez klasických stereotypných otázok. Niektoré témy a otázky sú hlboko filozofické, iné detsky čisté a hravé, čo dáva knihe osobitosť, šťavu a esprit, ktorý sa v podobných knihách vyskytuje málokedy. Kniha Volám sa AI je skutočným multižánrovým pokladom, keďže sa nachádza na pomedzí populárno-náučnej, encyklopedickej, zábavnej a futurologickej literatúry.

Yvonne Nico kladie aj ťažšie otázky o vedomí, myslení, intuícii a svedomí umelej inteligencie, o jej zneužívaní a manipulácii novými technológiami, o budúcnosti a „vlastníctve“ umelej inteligencie, o neurónových sieťach, o zakázaných slovách a etike AI a množstvo veľmi originálnych a nevšedných otázok. Autorka polemizuje, odporuje, provokuje. Je zvedavá, láskavá, vtipná, ale niekedy aj nekompromisná.

Napriek mnohým obavám a strachu ľudí z príchodu umelej inteligencie Yvonne Nico ponúka svoj realistický a zároveň optimistický pohľad na to, ako AI ovplyvňuje náš život, ako môžeme túto technológiu využiť pre dobro ľudstva či aký obrovský potenciál predstavuje AI pre človeka ako takého.

Ak túžite po intelektuálnej výzve, ktorá rozprúdi vašu myseľ a zasiahne do vášho vnútorného vesmíru, kniha Volám sa AI – Rozhovory s umelou inteligenciou vás nenechá na pokoji. V tomto sofistikovanom sprievodcovi nájdete bohatstvo múdrosti a inšpirácie na svoj vlastný prieskum sveta umelých myslí a ich vzťahu k ľudskej existencii v tajomnom labyrinte technológií.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
475171
Názov
Volám sa AI
Podnázov
Rozhovory s umelou inteligenciou
EAN/ISBN
9788069020009
Forma
Brožovaná
Autor
Yvonne Nico
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2023/07
Rozsah
228
Rozmer
200×200
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Volám sa AI zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.