Ako som vozil Kórejcov

Ondrej Sokol

Eruditio2022/12 SVK Slovensky

Kniha: Ako som vozil Kórejcov - Nasadať, vyrážame! - Ondrej Sokol
Katalógové číslo: 459666
Ušetríte až 2,62 € z bežnej ceny 19,99
A navyše získate 17 vernostných bodov
17,37
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Ako som vozil Kórejcov

Ak čítate tieto riadky, možno tiež patríte k tým, ktorých uchvátili príbehy Ondreja Sokola, a ste jedným z tých, ktorí nástojili na vydaní ďalšej knihy príhod písaných s nadhľadom šoféra autobusu.

Po dvoch úspešných dieloch o tom, aké je to voziť Nórov, prichádza Ondrej s historkami o vození Kórejcov. Obmena cestujúcich prináša nové spôsoby, akými sa dá šoférovi autobusu skomplikovať život, pričom autor sa vám ich nebojí dopodrobna opísať. Zmena nastáva aj v prostredí – tentoraz sa nebudeme premávať len po Nórsku, ale rovno krížom cez celú Európu. Z Nemecka cez Rakúsko s móresmi z čias monarchie, urobíme si zastávku v čiernej diere strednej Európy a cez našich južných susedov sa pretrmácame na divoký Balkán okolo roku 2014, aby sme sa šťastlivo presunuli vpred v čase aj v priestore za severný polárny kruh...

Čo sa nemení, je Ondrejov typický humor a rozprávačský talent. Automaticky vás vtiahne na sedadlo vodiča medzi fotomaniackeho mnícha a sprievodkyňu. Napínavou jazdou zahraničím zistíte, že nezáleží na tom, či ste v Nemecku, u susedov alebo na Balkáne. Všade sa nájde nejaký dôležitý colník, šéf parkoviska, dôchodca alebo čajka, ktorí vám chcú pokaziť deň.

Kniha obsahuje tradične veľa zábavy, dve záhadné kórejské tabletky a dokonca aj romantickú líniu, v ktorej budete fandiť autorovmu kukovi.

Nasadať, vyrážame!

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
459666
Názov
Ako som vozil Kórejcov
EAN/ISBN
9788097406875
Forma
Pevná
Poznámka
Nasadať, vyrážame!
Autor
Ondrej Sokol
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/12
Rozsah
166
Rozmer
155×213
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Ako som vozil Kórejcov zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.