Dcéra bohyne mesiaca

Nebeské kráľovstvo 1. diel

Tan Sue Lynn

SVK Slovensky MOTÝĽ2022/11

Kniha: Dcéra bohyne mesiaca - Nebeské kráľovstvo 1. diel - 1. vydanie - Tan Sue Lynn
Katalógové číslo: 455865 viac »
Ušetríte až 5,21 € z bežnej ceny 17,90
A navyše získate 12 vernostných bodov
Nebeské kráľovstvo
Titul je zaradený v tejto sérii
12,69
Vyexpedujeme do 7 dní
U dodávateľa

Kniha: Dcéra bohyne mesiaca

Nebeské kráľovstvo 1. diel

Čarovný fantasy román inšpirovaný legendou o čínskej bohyni mesiaca Čchange, v ktorom sa hlavná hrdinka v snahe zachrániť svoju matku postaví zoči-voči najmocnejšiemu nesmrteľnému cisárovi v kráľovstve a vydá sa na nebezpečnú cestu.

Singjin vyrastala na mesiaci a je zvyknutá na osamelý život. Netuší, že ju tam ukrývajú pred mocným nebeským cisárom, ktorý odsúdil jej mamu na život vo vyhnanstve za to, že ukradla elixír nesmrteľnosti. Keď sa však u Singjin prejavia magické schopnosti, pritiahne pozornosť nebeskej armády. Musí opustiť nielen svoj domov, ale aj mamu, aby ju armáda nenašla.

Sama prichádza do Nebeského kráľovstva, krajiny zázrakov a tajomstiev. Zatají svoju pravú identitu a využije príležitosť učiť sa po boku korunného princa, pri ktorom sa zdokonaľuje v lukostreľbe a mágii. Veci sa začnú komplikovať, keď medzi ňou a princom vzplanie vzájomná vášeň. Singjin totiž vie, že sa čoskoro bude musieť postaviť zoči-voči jeho otcovi, nebeskému cisárovi, aby vybojovala slobodu pre svoju mamu.

Dcéra bohyne mesiaca predstavuje okúzľujúcu dvojdielnu romantickú sériu, v ktorej sa snúbi staroveká čínska mytológia s podmanivým svetom nesmrteľnosti a mágie, so stratou a s obetou – kde láska súperí so cťou, sny prinášajú sklamanie a nádej víťazí.

Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
455865
Názov
Dcéra bohyne mesiaca
Podnázov
Nebeské kráľovstvo 1. diel
EAN/ISBN
9788081643088
Forma
Pevná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Tan Sue Lynn
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/11
Rozsah
472
Rozmer
140×205
Stav
U dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
29%

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Dcéra bohyne mesiaca zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.