Fantazmagorický kamarát (audiokniha na CD)

Alexandra Salmela

Wisteria Books2022/10 SVK Slovensky

Kniha: Fantazmagorický kamarát (audiokniha na CD) - 1. vydanie - Alexandra Salmela
Katalógové číslo: 453914
Ušetríte až 1,22 € z bežnej ceny 10,90
A navyše získate 9 vernostných bodov
9,68
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Fantazmagorický kamarát (audiokniha na CD)

Bláznivý príbeh o ešte bláznivejšom putovaní hovorí o tých najdôležitejších veciach – o sile priateľstva, osamotenosti, inakosti aj o strachu. Prekonať strach, to je naozajstná výzva. Prejsť cez strašidelný park, kde sa pohybuje hrôzostrašný Drsniak, to sa asi bez priateľov ani nedá zvládnuť. Najmä v okolí fontány je to nebezpečné. Dieťa Papu-Pau – tvár skrytá za prilbou sily, telo v zbroji obkrútené dlhočizným plášťom neviditeľnosti – našťastie nie je na to dobrodružstvo samo. Na pleci mu sedí verný hromovták a ešte sa odkiaľsi zjaví aj Gepard. Imaginárny, či vlastne fantazmagorický kamarát.

Neskrátenú verziu knihy veselo a s láskou číta Petra Polnišová. Vyštudovala bábkoherectvo na VŠMU Bratislave. Pôsobila v divadle Teatro laboratorio mangiafuoco v Miláne. Na Slovensku účinkovala v divadlách GUnaGU, L+S, Nová scéna a Aréna. Zahrala si v mnohých filmoch, napr. Muzika, Cuky Luky či Známi neznámi. Poznáte ju aj z televízie (zábavné relácie S.O.S., PARTIČKA, seriály Horná Dolná, Hoď svišťom, Profesionáli a pod.). Má dvoch synov a žije v Bratislave.

Dĺžka nahrávky vo formáte MP3 : 2 hodiny 44 minút

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
453914
Názov
Fantazmagorický kamarát (audiokniha na CD)
EAN/ISBN
8588006171488
Poznámka
1. vydanie
Autor
Alexandra Salmela
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/10
Rozmer
140×125
Hmotnosť
0,05
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
20%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Fantazmagorický kamarát (audiokniha na CD) zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.