Ohňostroj pre deduška (audiokniha na CD)

Jaroslava Blažková

Wisteria Books2022/10 SVK Slovensky

Kniha: Ohňostroj pre deduška (audiokniha na CD) - 1. vydanie - Jaroslava Blažková
Katalógové číslo: 453913
Ušetríte až 1,22 € z bežnej ceny 10,90
A navyše získate 9 vernostných bodov
9,68
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Ohňostroj pre deduška (audiokniha na CD)

Originálny a láskyplný príbeh vnuka Andreja, ktorý spolu s kamarátom Rudom Brdom chystajú dar pre deduška k päťdesiatinám: neobyčajný dar! Čakajú ich prekážky zo strany žalobaby a klamárky Mirabely, ale aj dobrodružstvá a tajnosti! Lebo tak to už v živote Andrejov, Rudov a podobných chlapcov chodí. Hlavná vec, že darčeky napokon boli, a naozaj neobyčajné. Veď ktorýže deduško, okrem toho Andrejovho, dostal na narodeniny pravú hviezdu? Skvelá knižka plná čarovnej atmosféry a sympatického humoru, ktorá vo Francúzsku vychádza rok čo rok v dotlači. Nuž, s „emigrantkou“ Jaroslavou Blažkovou je to u nás tak: dávno akoby prestala existovať.

Kompletnú neskrátenú verziu knihy s láskou číta Zuzana Kronerová. Po štúdiu na VŠMU pôsobila v Divadle pre deti a mládež v Trnave, neskôr na Novej scéne v Bratislave, v SND a v Divadle Astorka. Za svoje umelecké majstrovstvo získala významné ocenenia, napríklad Českého leva za film Baba z ľadu, ale aj vyznamenanie od prezidenta SR. Deti ju majú rady ako Ednu Módnu v Rodinke Úžasných alebo vo filmoch o Harrym Potterovi. Úzko spolupracuje so Slovenským rozhlasom. Má dve deti a žije v Bratislave.

Celková dĺžka vo formáte MP3 2 hodiny 11 minút

interpret: Zuzana Kronerová

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
453913
Názov
Ohňostroj pre deduška (audiokniha na CD)
EAN/ISBN
8588006171471
Poznámka
1. vydanie
Autor
Jaroslava Blažková
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/10
Rozmer
140×125
Hmotnosť
0,05
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
20%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Ohňostroj pre deduška (audiokniha na CD) zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.