Portrét neznámej ženy

Daniel Silva

Slovenský spisovateľ2022/10 SVK Slovensky

Kniha: Portrét neznámej ženy - 1. vydanie - Daniel Silva
Katalógové číslo: 451938
Ušetríte až 1,77 € z bežnej ceny 15,90
A navyše získate 14 vernostných bodov
Séria kníh: Agent Gabriel Allon
Agent Gabriel Allon
Titul je zaradený v tejto sérii
14,13
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Portrét neznámej ženy

Dvadsiata druhá časť jednej z najúspešnejších špionážnych sérií všetkých čias presvedčivo dokazuje, že v tomto žánri sa jej autorovi Danielovi Silvovi nik nevyrovná. Tentoraz sa slávny Gabriel Allon pustí do mimoriadne riskantného pátrania po najväčšom falšovateľovi v dejinách umenia.

Legendárny špión a reštaurátor po dlhých rokoch pretrhal putá s izraelskou tajnou službou, rozlúčil sa so spolupracovníkmi a s priateľmi a odsťahoval sa s Chiarou a deťmi do milovaných Benátok. Má v úmysle nastúpiť do firmy, kde sa kedysi učil reštaurátorskému remeslu, ale až keď sa úplne vylieči z ťažkého zranenia, ktoré utrpel vo Washingtone. Zasiahne však osud v podobe prosby starého priateľa, výstredného londýnskeho obchodníka s umením Juliana Isherwooda, aby Gabriel vyšetril okolnosti objavu istého starého obrazu a jeho následného lukratívneho predaja.

Gabriel čoskoro zistí, že toto dielo, portrét neznámej ženy pripisovaný Anthonisovi van Dyckovi, je takmer istotne diabolsky vydarený falzifikát. Aby vypátral jeho záhadného autora – a odhalil kolosálny podvod v najvyšších umeleckých kruhoch –, Gabriel vymyslí jeden z najzložitejších plánov v celej svojej kariére. Ak má totiž uspieť, musí sa stať zrkadlovým odrazom muža, ktorého hľadá: najlepším falšovateľom obrazov na svete...

Prekladateľka: Alena Redlingerová

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
451938
Názov
Portrét neznámej ženy
EAN/ISBN
9788022024310
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Daniel Silva
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/10
Rozsah
384
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Portrét neznámej ženy zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.