Školský (ne)poriadok

Marek Zákopčan

Enribook2022/09 SVK Slovensky

Kniha: Školský (ne)poriadok - 1. vydanie - Marek Zákopčan
Katalógové číslo: 449652
Ušetríte až 1,45 € z bežnej ceny 11,90
A navyše získate 10 vernostných bodov
10,45
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Školský (ne)poriadok

Či ste ešte školopovinní, alebo už nie, Školský (ne)poriadok vás prenesie do situácií známych nám všetkým. Autor s humorom a nadhľadom spracúva udalosti typické pre prvý ročník strednej školy ako KABU, lyžiarsky výcvik, hľadanie miesta v kolektíve či definovanie vlastnej identity.

Učiteľka Lívia má za sebou prvý školský rok, a hoci sa občas s kolegom Danielom k sebe správajú ako pes a mačka, naučili sa spolu vychádzať. Životné skúšky v podobe zrady a tieňov minulosti však preveria aj ich krehké priateľstvo. A ako ovplyvní atmosféru v ich kabinete príchod nového telocvikára, snáď až príliš sebavedomého Martina?

Danielova exmanželka sa rozhodla spraviť rozruch. Žiaľ, nevybrala si na to vhodný okamih, pretože Danielovi padne do oka nová susedka... A ako by to nestačilo, riaditeľka školy ho za trest spravila triednym nových prvákov! Už od prvého dňa to vyzerá na pestrú zmes pováh.

Denis na prvý pohľad pôsobí ako rebel. Pod drsným povrchom však buble problém, pred ktorým si jeho rodina zakrýva oči... Jeho spolusediaci, introvertný, ale tiež umelecky nadaný Andy dúfa, že preňho nebude ťažké zapadnúť. Nájdu tí dvaja spoločnú reč?

Predsedníčku triedy Adrianu všetci vnímajú ako bifľošku. Naháňanie známok je však pre ňu náplasťou na rodinnú situáciu, s ktorou si nevie dať rady. Podarí sa jej ukázať aj iné kvality alebo ostane len premotivovanou babou?

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
449652
Názov
Školský (ne)poriadok
EAN/ISBN
9788089948673
Forma
Brožovaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Marek Zákopčan
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/09
Rozsah
296
Rozmer
198×123×20 mm
Hmotnosť
0,27
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
12%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Školský (ne)poriadok zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.