Zbojník Hocenploc

Otfried Preussler

Verbarium2022/09 SVK Slovensky

Kniha: Zbojník Hocenploc - 1. vydanie - Otfried Preussler
Katalógové číslo: 447766
Ušetríte až 2,26 € z bežnej ceny 13,99
A navyše získate 11 vernostných bodov
11,73
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Zbojník Hocenploc

Kradne, čo sa mu zachce a ničoho sa nebojí. Taký je zbojník Hocenploc, najväčší lúpežník, akého svet kedy videl. Ibaže jedného dňa, keď sa ulakomí na babičkin spievajúci mlynček na kávu, natrafí na nezvyčajnú prekážku. Sú ňou dvaja odvážni kamaráti Martinko a Gašparko, ktorí sa odhodlajú dolapiť ho a zrovnať spravodlivosť. Má to však háčik. Pasca, ktorú nachystajú, nepohltí zloducha, ale ich samotných a namiesto jedného darebáka sú tu zrazu dvaja. K Hocenplocovi totiž pribudne Petrosílius Hokuspokus, čarodejník so slabosťou na zemiakové maškrty.

Už-už to vyzerá, že z tejto šlamastiky niet cesty von, no práve vtedy sa objaví malá žabka, ktorá je v skutočnosti niekým úplne iným a prezradí tajomstvo vedúce k nečakanému zvratu. Kto sa napokon dostane na slobodu, kto odhalí svoju pravú tvár a kto zostane zakliaty?

No kým dospejete k rozuzleniu, pripravte sa na to, že si obľúbite dokonca aj záporných hrdinov a že pri tejto klasickej, vtipnej a napínavej rozprávke neplatia žiadne vekové limity: zamilujú si ju nielen deti, ale aj dospelí.

Liberecký rodák Otfried Preußler získal za toto veselé a dobrodružné dielo prestížne literárne hodnotenia, vrátane Európskej ceny za literatúru pre mládež a Štátnej ceny za literatúru pre deti, a jeho kultové príbehy právom bavia už celé generácie čitateľov.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
447766
Názov
Zbojník Hocenploc
EAN/ISBN
9788082190864
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Otfried Preussler
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/09
Rozsah
120
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
16%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Zbojník Hocenploc zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.