Zakázané pokušenie

Martina JakubováMOTÝĽ2022/09 SVK slovensky

Kniha: Zakázané pokušenie - Martina Jakubová
10,17
Predobjednávka. Po vydaní vyexpedujeme do 4 dní.
Novinka, vychádza 6.9.2022, o 28 dní
Katalógové číslo: 444985
Ušetríte až 2,73 € z bežnej ceny 12,90
A navyše získate 10 vernostných bodov

Kniha: Zakázané pokušenie

Voľné pokračovanie titulu Dotyky vášne.

Svadba ich najlepších priateľov, alkohol a vzájomná príťažlivosť. Nebezpečná kombinácia, ktorá vyústi do krátkeho vášnivého romániku, po ktorom nasleduje obligátne: „ Čo sa stane vo Vegas, ostáva vo Vegas.“

Čo ak sa to však zopakuje a obaja zúčastnení sa odrazu ocitnú v situácii, ktorá je pre jedného pohromou a pre druhého nečakanou príležitosťou, v ktorú už nedúfal?

Jana si z mladosti nesie ťažké bremeno a už dávno rezigno - vala na niečo, čo by iní nazvali normálnym životom. Šimon je vtipný, úspešný, šarmantný a sexi a v živote mu chýba už iba jedno. Už dávno však pochopil, že niektoré sny ostanú navždy iba snami. Osud však obom poriadne zamieša karty a ich cesty spojí pre oboch naozaj nečakaným spôsobom.

Dá Jana sama sebe ešte jednu šancu na šťastný život? Je Šimon naozaj taký dokonalý, ako sa na prvý pohľad javí? Alebo pred ňou skrýva tajomstvá, ktoré potichu tikajú ako časovaná bomba, ktorá v okamihu všetko zničí?

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
444985
Názov
Zakázané pokušenie
EAN/ISBN
9788081642883
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Autor
Martina Jakubová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/09
Rozsah
328
Rozmer
130×200 mm
Stav
Novinka
Dostupnosť
Predobjednávka. Po vydaní vyexpedujeme do 4 dní.
Dátum vydania
6.9.2022
Sadzba DPH
10%
Zľava
21%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Titul v predpredaji nie je možné zatiaľ hodnotiť hviezdičkami, môžeš však pokojne pridať svoj komentár alebo očakávania:

Odoslať
Zakázané pokušenie zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.