Ako si vychovať súrodenca

Tereza Pařízková

Verbarium2022/08 SVK Slovensky

Kniha: Ako si vychovať súrodenca - 1. vydanie - Tereza Pařízková
Katalógové číslo: 444678
Ušetríte až 2,42 € z bežnej ceny 14,99
A navyše získate 12 vernostných bodov
12,57
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Ako si vychovať súrodenca

Mám päť rokov a chcem psa. Ale moji rodičia prišli s tým, že dostanem súrodenca. Nakoniec som sa s tou myšlienkou zmierila a začala som sa aj tešiť. Ibaže doma sa objavil malý uzlíček, ktorý v ruke neudrží ani kocku lega. Mama s ockom sú stále unavení a podľa mňa sa nijako nesnažia, aby moja sestra čo najskôr zapadla do rodiny. Takto to predsa nejde! Nemôžem čakať celé roky, kým sestrička dorastie. Musím zakročiť a naučiť ju všetko, čo bude v živote potrebovať.

Vtipná obrázková knižka s pôvabnými ilustráciami opisuje príchod mladšieho súrodenca do rodiny. Hovorí sa, že mladší súrodenci sa učia omnoho rýchlejšie, pretože toho veľa odkukajú. Ale ktovie, čo všetko za tým vlastne je?

V rozkošnom príbehu úspešnej českej spisovateľky Terezy Pařízkovej s ilustráciami Ivony Knechtlovej sa nám otvára svet videný očami malého dievčatka, ktoré si našlo vynaliezavý spôsob, ako sa vysporiadať s rolou staršej sestry. Hoci práve ona je tou, ktorá už vie všeličo o rodine, záhadných hviezdach, krásnych farbách, vrtochoch počasia či o čare knižiek a výhodách čítania, napokon musí uznať, že ten malý štuplík, čo jej tak veľmi prirástol k srdcu, nie je žiadne trdielko. Práve naopak.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
444678
Názov
Ako si vychovať súrodenca
EAN/ISBN
9788082190857
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Tereza Pařízková
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/08
Rozsah
48
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
16%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Ako si vychovať súrodenca zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.