Z denníka záchranárky

Táňa BulíkováTáňa Bulíková2022/06 SVK slovensky

Kniha: Z denníka záchranárky - 1. vydanie - Táňa Bulíková
13,34
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 439473
Ušetríte až 2,56 € z bežnej ceny 15,90
A navyše získate 13 vernostných bodov

Kniha: Z denníka záchranárky

25 skutočných príbehov zo záchranárskeho i všedného života lekárky – záchranárky MUDr. Táni Bulíkovej snúbia v sebe srdce a pokoru k záchranárskej profesii. Príbehy zaznamenané nežným humorom a nadhľadom autorky vtiahnu čitateľa priamo do deja - do reálneho výjazdu posádky v dennej či nočnej hodine. Umožnia nám nazrieť do útrob náročnej lekárskej záchranárskej profesie, odhalia záchranárske radosti a peripetie v boji s určením diagnózy. Prípady sú miestami dojímavé, inokedy zábavné a postupy nie vždy jednoduché. Záchranárske príbehy sú dôkazom toho, ako dôležité je byť vždy človekom, pretože nelieči len rýchla infúzia a správny liek podaný v pravý čas, ale i srdce ponúkané obetavo tým, ktorí to najviac potrebujú. Poďakovanie patrí pacientom, vďaka ktorým tieto príbehy vznikli.

Kniha je aj o radostiach a starostiach všedného života. O tom, ako si udržať zdravú myseľ i vo chvíľach, kedy sa zdá, že to nejde.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
439473
Názov
Z denníka záchranárky
EAN/ISBN
9788057038696
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Táňa Bulíková
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/06
Rozsah
168
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
16%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Z denníka záchranárky zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.