Čarodejník, 2. vydanie

John GrishamIKAR2022/09 SVK slovensky

Kniha: Čarodejník, 2. vydanie - 2. vydanie - John Grisham
17,29
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 437698
Ušetríte až 2,61 € z bežnej ceny 19,90
A navyše získate 17 vernostných bodov

Kniha: Čarodejník, 2. vydanie

Začínajúci právnik v spore so skorumpovanou poisťovňou

Rudy Baylor je študent posledného ročníka práva na univerzite v Memphise. V rámci posledných praktických seminárov navštívi klub, kde sa stretávajú zväčša nesolventní dôchodcovia, aby im spolu s kolegom poskytol bezplatné právne rady. Rudy tam získa prvých dvoch klientov. Jednou z nich je pani Birdie, ktorá potrebuje spísať nový závet. Chce v ňom vydediť svoje deti a vnúčatá a nechať niekoľko miliónov televíznemu kazateľovi. Druhým klientom je rodina Blackovcov. Ich syn trpí na leukémiu a umiera, pretože poisťovňa mu odmieta preplatiť transplantáciu kostnej drene.

Rudy si dôkladne preštuduje materiály a zhromaždí dôkazy o tom, že postup poisťovacej spoločnosti je nezákonný. Tú v súdnom spore zastupuje najväčšie právnické eso Leo Drummond. Začiatočníka Rudyho však nepokladá za vážnejšieho konkurenta a hľadí naňho zvrchu.

Rudy si postupne vytvorí k rodine Blackovcov vzťah, najmä k zomierajúcemu Dannymu. Vidí, že im nejde v prvom rade o peniaze, ale o spravodlivé odsúdenie podvodníckej organizácie. Zaumieni si preto, že spor za každú cenu vyhrá.

Z anglického originálu The Rainmaker (Doubleday, a division of Bantam Doubleday Dell Publishing Group, Inc., New York 1995) preložila Veronika Redererová.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
437698
Názov
Čarodejník, 2. vydanie
EAN/ISBN
9788055184777
Forma
Viazaná
Poznámka
2. vydanie
Autor
John Grisham
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/09
Rozsah
592
Rozmer
205×125×50 mm
Hmotnosť
0,66
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Čarodejník, 2. vydanie zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.