Vzdušné čiary

Zuzana ŠirokáIKAR2022/10 SVK slovensky

Kniha: Vzdušné čiary - 1. vydanie - Zuzana Široká
12,94
Predobjednávka. Po vydaní vyexpedujeme do 4 dní.
Novinka, vychádza 25.10.2022, o 18 dní
Román o útekoch, hľadaní domova, lásky a vlastnej cesty
Katalógové číslo: 435319
Ušetríte až 1,96 € z bežnej ceny 14,90
A navyše získate 12 vernostných bodov

Kniha: Vzdušné čiary

Krvavý masaker, ku ktorému prišlo tesne po druhej svetovej vojne, dostal pomenovanie Přerovská tragédia. Pod velením fanatického veliteľa Karola Pazúra zahynulo 265 ľudí, z toho74 detí. Prežili iba siedmi. Medzi nimi aj desaťročná Emília, dievčatko s karpatsko-nemeckými koreňmi z mestečka Dobšiná. Stratila však dom aj domov. Unášaná východným vetrom desaťročia blúdi svetom, hľadajúc kúsok zeme, ktorý bude môcť nazývať domovom pre seba i svoje deti. Pavol, jej priateľ z detstva, prvá láska a spriaznená duša, ostáva uväznený za železnou oponou. Sprvu stavia vzdušné zámky pre Emíliu, neskôr domy a domovy pre celkom cudzích ľudí.

Našťastie, každá opona sa dá nadvihnúť, obísť alebo rozpárať, niekedy dokonca prešiť podľa vlastných predstáv. S tým má Emília bohaté skúsenosti; pradienka nití, ústrižky látok a handrové zvieratká ju z času načas zavedú po látkových chodníčkoch celkom blízko k Pavlovi. A občas ďaleko od neho, zato blízko k svojim cieľom a sebe samej.

V ďalšom príbehu zo série románov o silných a múdrych ženách prevedie Zuzana Široká čitateľov Európou posledných šiestich desaťročí, cestami žien za svojimi právami, snami, poslaniami a domovmi. A za láskou. Lebo domov je tam, kde láska prebýva.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
435319
Názov
Vzdušné čiary
EAN/ISBN
9788055183886
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Zuzana Široká
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/10
Rozsah
424
Rozmer
200×125×37 mm
Stav
Novinka
Dostupnosť
Predobjednávka. Po vydaní vyexpedujeme do 4 dní.
Dátum vydania
25.10.2022
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Titul v predpredaji nie je možné zatiaľ hodnotiť hviezdičkami, môžeš však pokojne pridať svoj komentár alebo očakávania:

Odoslať
Vzdušné čiary zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.