Skalná kráľovná

Kniha: Skalná kráľovná - 1. vydanie - Ľudovít Petraško
Katalógové číslo: 434698
Ušetríte až 1,97 € z bežnej ceny 13,90
A navyše získate 11 vernostných bodov
Séria kníh: Povesťová mapa Slovenska
Povesťová mapa Slovenska
Titul je zaradený v tejto sérii
Kolekcia titulov: Zoznam publikácií podporených FPU

Zoznam publikácií podporených FPU

AKTUALIZOVANÉ! Tento zoznam bol doplnený a aktualizovaný 24. marca 2023 a obsahuje tituly, ktoré boli vydané s podporou… Zistiť viac...
11,93
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Skalná kráľovná

Na severe kopcovitá krajina, na juhu nížina, nájdete tu naše malé veľhory i slovenské more. A taktiež množstvo vzácnych pamiatok na rušné dejiny tohto kraja: hrdých hradov a malebných hradných ruín, majestátnych chrámov, umeleckých pokladov a vzácnych písomností. Medzi tie najvzácnejšie však patria stopy, ktoré ostali v pamäti ľudu v podobe povestí, legiend, eposov, príbehov. Tie najkrajšie z pozoruhodnej mozaiky povestí a príbehov z východu Slovenska zozbieral, prerozprával a v tejto knihe vám podáva výnimočný znalec dejín a ľudovej slovesnosti tohto kraja. Navštívite záhadné miesta, dobre ukryté poklady, starodávnych vladárov, hradných pánov a panie, lúpežných rytierov, zbojníkov, chudobných sedliakov, mníchov, zlatú rybku i čertov, dostanete sa doprostred rušných bitiek aj do ľudoprázdnej ríše Skalnej kráľovnej.

Kniha voľne nadväzuje na Povesti, príbehy a povedačky z východu Slovenska (2018). Spolu vypĺňajú posledné biele miesta na "povesťovej" mape Slovenska.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
434698
Názov
Skalná kráľovná
EAN/ISBN
9788081153228
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Ľudovít Petraško
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/03
Rozsah
168
Rozmer
241×173×20 mm
Hmotnosť
0,56
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
14%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Skalná kráľovná zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.