Moja teta je čarodejnica

Svetlana MajchrákováDAXE2021/04 SVK slovensky

Kniha: Moja teta je čarodejnica - Svetlana Majchráková
8,49
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 433710
Ušetríte až 1,41 € z bežnej ceny 9,90
A navyše získate 8 vernostných bodov

Kniha: Moja teta je čarodejnica

Existuje na svete jedna teta, ktorá nadovšetko miluje príslovia a porekadlá. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby tá teta nebola vychýrenou a najlepšou čarodejnicou na svete. Avšak ani na tom by nebolo až tak nič zvláštne, keby u tej tety nebývala počas štúdia na čarodejníckej škole jej kúzelná neter, priťahujúca rozmanité opletačky. Ani jedna z čarodejníc na začiatku školského roka netuší, aké trampoty budú musieť preskákať, aké veselé príhody ich postretnú a aké neobyčajné dobrodružstvá zažijú na vlastnej koži.
V tejto knižke sa mladí čitatelia dozvedia nielen to, čo za všakovaké kúzla sú na svete, ale osvoja si význam našich najznámejších prísloví a porekadiel, ktorými ich neraz trápia dospelí, no ich význam deťom uniká. Krátke príbehy sú nielen veselé a citlivo napísané vzhľadom k mladému čitateľovmu veku, no navyše v sebe ukrývajú pekné morálne posolstvá a pomáhajú tak deťom budovať si správny rebríček hodnôt.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
433710
Názov
Moja teta je čarodejnica
EAN/ISBN
9788082410061
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Autor
Svetlana Majchráková
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/04
Rozsah
80
Rozmer
210×210 mm
Hmotnosť
0,45
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
14%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Moja teta je čarodejnica zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.