Floriovci 2: Rozkvet impéria

Stefania AuciováMETAFORA2022/03 SVK slovensky

Kniha: Floriovci 2: Rozkvet impéria - Stefania Auciová
13,77
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 431790
Ušetríte až 1,72 € z bežnej ceny 15,49
A navyše získate 13 vernostných bodov
Séria kníh: Floriovci
Floriovci
Titul je zaradený v tejto sérii

Kniha: Floriovci 2: Rozkvet impéria

Floriovci vyhrali! Časy skromnej putie v Palerme, kde sa Paolo a Ignazio Floriovci snažili uniknúť chudobe, sú už len dávnou spomienkou. Kedysi boli ich jediným bohatstvom nesmierne odhodlanie a cieľavedomosť. Dnes vlastnia veľkolepé vily a továrne, panujú obchodu a ich moc neustále rastie. Celé mesto k nim vzhliada, ctí si ich a zároveň sa ich bojí. No mladý Ignazio sa nebojí nikoho. Osud Casa Florio bol od narodenia aj jeho osudom, prúdi mu v žilách a neustále ho ženie vpred, ďaleko, až za horizont. Vlastní oslnivú ríšu, život však napriek tomu nie je jednoduchší. Zväzuje ho zmysel pre povinnosť a sebakontrola.
Tieň otcovho motta počúvaj hlavu, nie srdce nedokázal Ignazio prekročiť a v snahe pozdvihnúť Casa Florio sa vzdal životnej lásky. A napriek tomu, že má po svojom boku oddanú a milujúcu manželku, usilujúcu sa o jeho priazeň, tieň minulosti sa neustále vynára a hrozí, že ho bude prenasledovať až do konca života. Navyše ani nesmierne bohatstvo a vplyv nedokážu zabrániť tragédii, ktorá postihne jeho rodinu a spôsobí, že kolo osudu sa začína otáčať a negatívne vplývať na celú Casa Florio.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
431790
Názov
Floriovci 2: Rozkvet impéria
EAN/ISBN
9788080902933
Forma
Tvrdá, s prebalom, lesklá
Autor
Stefania Auciová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/03
Rozsah
256
Rozmer
145×205 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Floriovci 2: Rozkvet impéria zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.