Obľúbené produkty

Katherine Soper

Divadelny ustav - SK2022 SVK Slovensky

Kniha: Obľúbené produkty - Katherine Soper
Katalógové číslo: 431367
Ušetríte až 1,45 € z bežnej ceny 13,00
A navyše získate 11 vernostných bodov
11,55
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Obľúbené produkty

Obľúbené produkty Katherine Soper ako márny boj so Systémom

Úžasná hra bez štipky sentimentality. Takto v roku 2015 hodnotila odborná kritika hru Wish List vtedy 24-ročnej Katherine Soper. Predavačke voňaviek v obchodnom dome v Londýne učarilo divadlo a napísala najlepší text medzi stovkami autorov najväčšej britskej dramatickej súťaže. Brentwoodova cena otvorila začínajúcej dramatičke a študentke na akadémii dvere profesionálnych divadiel.

Wish List (čiže Zoznam želaní, Obľúbené produkty..., termín používaný v e-shopoch) je deprimujúci príbeh o novodobom boji jednotlivca proti Systému. Tamsin, devätnásťročné dievča z predmestia, statočne bojuje s byrokratickým aparátom sociálneho systému o podporu pre svojho o dva roky mladšieho brata, ktorý je pre obsedantno-kompulzívnu poruchu odkázaný na jej neustálu starostlivosť. Súrodenci z rozpadnutej rodiny, ktorí žijú sami, sociálnu dávku napokon strácajú a Tamsin je nútená zamestnať sa ako novodobá otrokyňa, balička za pásom veľkého zásielkového obchodu. Vzdáva sa svojho sna o štúdiu, aj lásky, ktorú si v práci našla...

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
431367
Názov
Obľúbené produkty
EAN/ISBN
9788081900822
Forma
Brožovaná
Autor
Katherine Soper
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022
Rozsah
168
Rozmer
110×180
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Obľúbené produkty zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.