Čarovné Nové Zámky

M. Kmeť, R. Komlósi, R. Kolenčíková

CBS2022/01 GBR Anglicky

Kniha: Čarovné Nové Zámky - 1. vydanie - M. Kmeť, R. Komlósi, R. Kolenčíková
Katalógové číslo: 429690
Ušetríte až 4,02 € z bežnej ceny 24,99
A navyše získate 20 vernostných bodov
Séria kníh: Čarovné miesta
Čarovné miesta
Titul je zaradený v tejto sérii
20,97
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Čarovné Nové Zámky

Novozámocký región – územie, ktoré evokuje slovensko-maďarské spolužitie. Zároveň zem plná vody, slnka a nádhernej prírody. Návštevníka dokáže opantať naozaj kúzelnou prírodou. Chľabská lokalita vábiaca malebnými vínnymi pivničkami, s bohatou vinohradníckou históriou, územie v okolí dunajského veľtoku rozdeľujúce dve susediace krajiny, je skvostom celého novozámockého regiónu. Novozámocko je i kultúrnym a hospodárskym centrom južnej časti Slovenska. História regiónu láka nejedného návštevníka svojimi vzostupmi a pádmi, nezvyčajnou dynamikou oblastných dejín. Mesto Nové Zámky vystavali ako centrum protitureckej obrany v 16. storočí a na začiatku 17. storočia. A veru, šesťuholníková zámocká pevnosť, ktorá vyrástla na pravom brehu rieky Nitry, sa razom zaradila k najmodernejším opevneným stavbám vtedajšej Európy.

V knihe sú podmanivé fotografie neobyčajných momentov regionálnych zákutí doplnené v textovej časti informáciami nielen o samotnom meste a obciach, ale aj o rôznych inštitúciách, sociálnych zariadeniach, školách, firmách, spoločnostiach a regionálnych podnikoch pôsobiacich v okrese.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
429690
Názov
Čarovné Nové Zámky
EAN/ISBN
9788081443107
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
M. Kmeť, R. Komlósi, R. Kolenčíková
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/01
Rozsah
256
Rozmer
250×170
Hmotnosť
1,08
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
16%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Čarovné Nové Zámky zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.