Katja - Prebudená mágia

Natali Fox

Enribook2022/02 SVK Slovensky

Kniha: Katja - Prebudená mágia - 1. vydanie - Natali Fox
Katalógové číslo: 428974
Ušetríte až 1,83 € z bežnej ceny 13,90
A navyše získate 12 vernostných bodov
12,07
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Katja - Prebudená mágia

V srdci Trésie leží domov lesných víl, kam nikdy nevstúpila ľudská noha. Ochraňuje ho kráľovná víl Aria, ale aj pevná ruka trésijského vládcu Regula. A práve vďaka tejto záštite sú trésijské polia a sady každoročne plné nepoškodenej úrody.

Čo ak by ale chcel niekto tento vzťah narušiť, vraziť klin medzi dve prosperujúce krajiny a rozpútať vojnu? Na severe existuje kráľovstvo, ktoré sa dlhé desaťročia zmieta v chudobe, no vo výrobe zbraní z najkvalitnejšej bermegskej ocele nemá konkurencie široko-ďaleko. A tak sa spustí lavína intríg, ktorých cieľom bude iba jedno – získanie moci a bohatstva.

Kdesi uprostred toho sa ocitne aj Katja, trésijská princezná. Za celý život nevystrčila päty z rodného Elldorenu a to ju neustále burcuje priečiť sa svojmu otcovi. V jeden večer sa ale stáva svedkom únosu víly a tak sa spolu s priateľom Rodanom a verným gryfónom Briamom púšťajú na cestu plnú dobrodružstva. Stretajú tajomnú družinu zo znepriateleného severu a napriek počiatočným vzájomným nesympatiám majú jeden spoločný cieľ – priviesť vílu späť do jej domova.

Katja odišla z Trésie plná odhodlania dokázať otcovi, čoho je naozaj schopná. Vtedy však netušila, do čoho sa zapletie. Takmer zabudnuté proroctvo, vyrieknuté dávno pred jej narodením, ožíva a na prah jej kráľovstva klope vojnový konflikt.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
428974
Názov
Katja - Prebudená mágia
EAN/ISBN
9788089948543
Forma
Brožovaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Natali Fox
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/02
Rozsah
320
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Michaela (misska_duricova)
12.01.2023 20:20:11

Kniha je debut a zároveň prvý diel YA fantasy, bola som zvedavá, ako sa slovenská autorka popasuje s týmto žánrom. Po dočítaní musím uznať, že to zvládla skvelo ~ Začiatok knihy bol pre mňa trošku chaoticky~. Na začiatok bolo veľa postáv a ťažko sa mi dostávalo do deja.Asi v štvrtine sa to celé rozbehlo a Katjin príbeh ma chytil a pohltil. Nechýbala akcia, tajomstvá, romantika, klamstvá, intrigy, mágia, víly, chiméry...Celý čas som bola v napätí ako to bude ďalej. Niečo sa odhalili ale zároveň viac zamotalo. Záver ma dokonale navnadil na ďalšiu časť. Katja mladá princezná,ktorá má vlastný názor a v sebe trochu rebélie ~. Uvidí únos víly. Preto sa s najlepším kamarátom vydá na výpravu za ňou. Náhodu sa stretnú so skupinou piatich ľudí ktorá vílu "zachránila" a spoja sa. Veliteľ skupiny bol Argos. On a Katja sa začali postupne zbližovať ~. Bude ich láska rásť? Čo všetko po ceste zistia? Kto je skutočne unesená víla?