Hlbšie než slová

David Steindl RastPetrus2021 SVK slovensky

Kniha: Hlbšie než slová - David Steindl Rast
Katalógové číslo: 427965

Kniha: Hlbšie než slová

Benediktín David Steindl Rast (*12. júl 1926, Viedeň), vo svete známy ako Brother David, si získal medzinárodné uznanie za aktívne rozvíjanie dialógu medzi náboženstvami a vzťahu medzi vedou a vierou. Brat David stál pri zakladaní medzinárodnej siete www.gratefulness.org, ktorá spája milióny ľudí z celého sveta zaujímajúcich sa o vďačnosť ako o silu, ktorá dokáže premieňať životy jednotlivcov i spoločnosti.

V roku 2018 vyšiel slovenský preklad jeho knihy Vďačnosť, srdce modlitby, ktorá oslovila množstvo slovenských čitateľov a aj na ich popud vychádza kniha Hlbšie než slová, v ktorej autor rozoberá jednotlivé články najstaršieho kresťanského vyznania viery z pohľadu viery univerzálnej. Preklad Elena Bakošová a Mária Tíňová. Grafická úprava Peter Brunovský. Na obálke je použitý detail obrazu Roberta Bielika. Publikácia vychádza v edícii LIMES.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
427965
Názov
Hlbšie než slová
EAN/ISBN
9788089913732
Forma
Brožovaná
Autor
David Steindl Rast
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021
Rozsah
256
Rozmer
120×190
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
16%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Hlbšie než slová zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.