Vidiecka princezná

Martina Hlubocká

BESTSELLER2021/11 SVK Slovensky

Kniha: Vidiecka princezná - 1. vydanie - Martina Hlubocká
Katalógové číslo: 425634
Ušetríte až 2,09 € z bežnej ceny 11,50
A navyše získate 9 vernostných bodov
9,41
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Vidiecka princezná

Slečna Charity Clarková nemá na ružiach ustlané. Bez rodiny, priateľov a zázemia, sa sama pretĺka životom. Miestni na ňu pozerajú cez prsty a ani ona sa práve nesnaží zapáčiť sa im. Charity neverí na rozprávky. Keď stretne mladého a pohľadného Petra O´Nella, ktorý sa svadbou svojej sestry Hannah za grófa stal najvyhľadávanejším slobodným mládencom, ani nedúfa, že by vzbudila jeho záujem.
V jedno nedeľné popoludnie ju obťažuje neznámy tulák a Peter jej pribehne na pomoc. Jej dievčenské poblúznenie sa razom zmení v zaľúbenosť. Ibaže on netúži po usadlom živote. Chce zažiť dobrodružstvo a narukovať do armády a Charity berie ako dočasné rozptýlenie, preto napokon odíde.
Charity spočiatku trpí, no ako roky ubiehajú, zatvrdne a nadobudne presvedčenie, že "muži sú na svete len preto, aby ubližovali ženám." Dodržiavanie tohto predsavzatia je pre ňu ľahké, ale len dovtedy, kým nezistí, že sa Peter vrátil a vonkoncom z neho nie je ten istý mladý chlapec, ktorého poznala. Dospel, zmužnel a vojna na ňom zanechala následky, no ani Charity už nie je mladá a naivná a navyše si zaumieni nechať Petra draho zaplatiť za zlomené srdce.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
425634
Názov
Vidiecka princezná
EAN/ISBN
9788082520036
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Martina Hlubocká
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/11
Rozsah
304
Rozmer
135×210 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
18%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Katka
14.12.2021 12:56:33

Autorka v tomto voľnom pokračovaní rozvinula postavy a zápletku z predchádzajúceho dielu (Tajomný gróf) a dopriala nám viac strán :) Znova sa stretneme i s postavami z Nepoškvrnenej povesti ale tí, ktorí si túto knihu kúpia samostatne, nemusia zúfať, pretože je všetko dokonale objasnené a nestratia sa v deji. A záver všetkých udrží v napätí až do poslednej stránky.