Pandémia hoaxov

Lovci šarlatánov

Roland OravskýArtis Omnis2021/11 SVK slovensky

Kniha: Pandémia hoaxov - Lovci šarlatánov - 1. vydanie - Roland Oravský
13,10
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Potrebujeme poznať odpovede na otázky...
Katalógové číslo: 424698
Ušetríte až 2,80 € z bežnej ceny 15,90
A navyše získate 13 vernostných bodov

Kniha: Pandémia hoaxov

Lovci šarlatánov

Hoaxy, dezinformácie a informačný chaos sú súčasťou našich životov. Počas pandémie COVID-19 ich vplyv rapídne vzrástol a stal sa tak ešte nebezpečnejší. Skupina lekárov a ďalších odborníkov bojujúcich proti hoaxom a nezmyslom v medicíne, známa ako Lovci šarlatánov, spolu s autormi z oblasti sociálnych a ekonomických vied v tejto knihe poukazujú na najrozšírenejšie z nich. Rozoberajú najpopulárnejšie témy, ktoré sa stali zároveň najčastejším terčom dezinformácií. Približujú metódy liečby a prevencie COVID-19, podrobne rozoberajú tému očkovania a vývoj vakcín. V textoch upozorňujú na chyby a prešľapy autorít a politikov, mapujú tiež situáciu v okolitých krajinách a vo svete. Aká bola cesta vírusu a ako sa vyvíjala pandémia? Ako sa jej vplyvom zmenili naše životy, pracovné a spotrebiteľské zvyklosti i celá spoločnosť? Ktorým ekonomickým oblastiam ukázala nový smer? Potrebujeme poznať odpovede na tieto otázky, aby sme boli na podobné situácie lepšie pripravení. Aj to je cieľom tejto publikácie.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
424698
Názov
Pandémia hoaxov
Podnázov
Lovci šarlatánov
EAN/ISBN
9788082011312
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Roland Oravský
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/11
Rozsah
272
Rozmer
150×215
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
18%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Pandémia hoaxov zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.