Hliadky! Hliadky!

Historky z Brahna

Martin HatalaArtis Omnis2021/11 SVK slovensky

Kniha: Hliadky! Hliadky! - Historky z Brahna - 1. vydanie - Martin Hatala
11,45
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 424569
Ušetríte až 2,45 € z bežnej ceny 13,90
A navyše získate 11 vernostných bodov

Kniha: Hliadky! Hliadky!

Historky z Brahna

Nad mestom Brahno vyrástol nový veterný mlyn a nič už nie je ako predtým. Svet sa rúti do záhuby. Za všetko určite môžu tajomní Oni. Odvážni hrdinovia Cestných hliadok sa vrhajú do akcie. Síce netušia, čo sa deje a prečo, ale to im nebráni zobrať do rúk zbrane. Musia predsa spraviť všetko, čo je v ich silách, aby prekazili sprisahanie, ktorá ohrozuje tradície, hodnoty a správny spôsob života.
Zato potulný maliar Sol sa akémukoľvek hrdinstvu vyhýba. Napriek tomu sa nečakane stáva generálom Hliadky kočovných umelcov. Len tak môže zachrániť svet... a pozrieť sa ešte niekedy do očí žene svojich snov.
Známy stand-up komik a autor knihy Whiskey, krv a striebro sa tentoraz zameral na ostrých chlapcov v zelených tričkách. Ponúka satirický pohľad na život na Slovensku, Bratislave a našu aktuálnu situáciu v podobe dobrodružno-fantastického príbehu. Prostredníctvom absurdného a situačného humoru upozorňuje na problémy extrémneho nacionalizmu, bludárstva a nedostatku kritického myslenia.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
424569
Názov
Hliadky! Hliadky!
Podnázov
Historky z Brahna
EAN/ISBN
9788082011145
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Martin Hatala
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/11
Rozsah
200
Rozmer
130×200 mm
Hmotnosť
0,32
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
18%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Hliadky! Hliadky! zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.