Najtemnejší Mesiac

Anna Toddová

IKAR2021/11 SVK Slovensky

Kniha: Najtemnejší Mesiac - 1. vydanie - Anna Toddová
Katalógové číslo: 417699
Ušetríte až 1,55 € z bežnej ceny 13,90
A navyše získate 12 vernostných bodov
Séria kníh: Najjasnejšie hviezdy
Najjasnejšie hviezdy
Titul je zaradený v tejto sérii
12,35
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Najtemnejší Mesiac

Čo robiť, keď sa do cesty k šťastiu postaví strach? Karine chýba Kael viac, ako si pripúšťa. Mladý vojak ešte nedávno spal v jej posteli a zrazu je preč. Nevie mu však odpustiť, že pomohol jej jedinému bratovi vstúpiť do armády. Napokon, v detstve si s Austinom sľúbili, že sa vyvarujú rovnakej chyby, akej sa dopustil ich otec. Zdá sa však, že jej vzťah s Kaelom má v rukách záhadná moc. V kuse na seba narážajú. Kael sa zakaždým nečakane objaví na rovnakom mieste ako ona, ochotný každému pomôcť. Keď jej hrozí pád, zachytí ju. Vždy je jej nablízku. Keďže sa mu nedá vyhnúť, Karina sa postaví situácii čelom a rozhodne sa pre logické riešenie ? spriateliť sa. Tentoraz si stanoví pravidlá, aby si udržala odstup. Nedovolí, aby jej Kael znova ublížil. Román Najtemnejší mesiac je pokračovaním knihy Najjasnejšie hviezdy. Z anglického originálu The Darkest Moon (Frayed Pages, L.L.C., USA 2020) preložila Anna Kolčiterová.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
417699
Názov
Najtemnejší Mesiac
EAN/ISBN
9788055179612
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Anna Toddová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/11
Rozsah
288
Rozmer
200×125×21 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Neliss
23.11.2021 08:54:43

Vzhľadom na koniec jednotky je druhý diel trošku menej tradične romantický, vďaka čomu ostalo viac priestoru pre Kaela a Karinu ako jednotlivcov, dilemy vedľajších postáv či zabŕdnutie do relevantných tém. Autorka do textu prepašovala niekoľko trefných úvah týkajúcich sa armádneho aj bežného života a tieto detaily pôsobia osviežujúco. V popredí je však, samozrejme, naďalej vzťah hlavnej dvojice s ich dramatickými, chvíľami až detinskými interakciami. Celkovo platí, že ak sa vám jednotka nepáčila vôbec, s dvojkou budete strácať čas, ale ak vás na jednotke niečo oslovilo, môžete bez obáv pokračovať Najtemnejším Mesiacom.