Bridgertonovci 3: Nevhodný návrh - Julia Quinn Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Bridgertonovci 3: Nevhodný návrh

Julia QuinnPandora2021/06 SVK slovensky

Kniha: Bridgertonovci 3: Nevhodný návrh - Julia Quinn
12,07
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 412233
Ušetríte až 1,83 € z bežnej ceny 13,90
A navyše získate 12 vernostných bodov
Séria kníh: Bridgertonovci
Bridgertonovci
Titul je zaradený v tejto sérii

Kniha: Bridgertonovci 3: Nevhodný návrh

Benedict Bridgerton, druhý najstarší brat Bridgertonovcov, počas maškarného plesu svojej matky stretne dámu, ktorá ho očarí až tak, že na ňu nemôže prestať myslieť. Nepozná jej meno a tiež nikdy nevidel jej tvár. Jeho Popoluška má však svoje dôvody na to, aby ju nevypátral. Nájde Benedict lásku svojho života, ktorá nechce, aby vedel, kým v skutočnosti je? Spoločenská sezóna roku 1815 je v plnom prúde, a hoci by si človek pomyslel, že všetci budú hovoriť o Wellingtonovi a Waterloo, pravdou je, že témy rozhovorov sa od poslednej sezóny veľmi nezmenili, sústreďujú na bežné spoločenské dianie. Tak ako zvyčajne, sa nádeje debutantiek na uzavretie manželstva upínajú k rodine Bridgertonovcov, predovšetkým na najstaršieho z nezadaných bratov, Benedicta. Možno nemá titul, ale jeho príťažlivá tvár, výborná postava a tučná peňaženka to ľahko vynahradia. Naša autorka pri viac ako jednej príležitosti začula, ako nejaká Ctižiadostivá matka hovorí o svojej dcére: Vydá sa za vojvodu alebo Bridgertona. V súčasnosti pán Bridgerton nejaví záujem o mladé dámy, ktoré sa objavujú na spoločenských podujatiach. Zúčastňuje sa takmer každého večierka, ale nerobí tam nič iné, iba pozoruje dvere, akoby čakal na niekoho výnimočného. Možno Na budúcu manželku? Spoločenské noviny lady Whistledownovej, 12. júla 1815

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
412233
Názov
Bridgertonovci 3: Nevhodný návrh
EAN/ISBN
9788097393205
Forma
Pevná
Autor
Julia Quinn
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/06
Rozsah
288
Rozmer
148×210
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Bridgertonovci 3: Nevhodný návrh zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.