O chlapcovi, ktorý rozumel psom

Gabriela Futová

SVK Slovensky SLOVART2021/06

Kniha: O chlapcovi, ktorý rozumel psom - Gabriela Futová
Katalógové číslo: 412207 viac »
Ušetríte až 0,76 € z bežnej ceny 12,95
A navyše získate 12 vernostných bodov
Kolekcia titulov: Zoznam publikácií podporených FPU

Zoznam publikácií podporených FPU

AKTUALIZOVANÉ 12. apríla 2024! Knihy vydané s podporou FPU (Fondu na podporu umenia). Tieto knihy z verejných zdrojov po… Zistiť viac...
12,19
Vyexpedujeme do 7 dní
U dodávateľa

Kniha: O chlapcovi, ktorý rozumel psom

Dobrodružný príbeh o psoch a o veciach, ktoré niekedy nechceme vidieť. Gabika Futová prichádza tentoraz s dobrodružným príbehom o neľahkej téme pre staršie deti. Chlapec, ktorý rozumel psom je príbehom o láske k zvieratám, ale aj o rôznych formách ich týrania. Keď učiteľka zobrala svoju triedu do útulku venčiť psov, chlapec, o ktorom je tento príbeh, si vybral toho najškaredšieho. Bola to iba školská úloha, no len do chvíle, kým pes Jety naňho neprehovoril. Tým sa spustila séria spoločných dobrodružstiev. A išlo naozaj o krk. Zachránili spolu psíkov z množiarne, oslobodili psov uviazaných na reťazi a pritom sa dostali do riadnych problémov. Zasahovať musela dokonca aj polícia. Našťastie mama s otcom ho v tom nenechali a ich pochopenie a láska nakoniec všetko vyriešili.

Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
412207
Názov
O chlapcovi, ktorý rozumel psom
EAN/ISBN
9788055650470
Forma
Tvrdá
Autor
Gabriela Futová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/06
Rozsah
192
Rozmer
125 x 190 mm
Stav
U dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
6%

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
5.0 z 5.0
5
100.0%
(1)
4
0%
(0)
3
0%
(0)
2
0%
(0)
1
0%
(0)
Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Silvia 5 z 5
05.08.2021 13:06:21

Knihy Gabriely Futovej mám veľmi rada. Pozná detského čitateľa úplne dokonale. Jej knihy sú plné humoru. Nevyhýbajú sa, ale ani nepríjemným témam, ktoré nás všetkých v živote stretávajú. Je dôležité vedieť deťom priblížiť aj tieto ťažké témy. A práve jedna z ťažkých tém je tu uchopená jednoducho skvostne. Využíva personifikáciu, graduje príbeh, ktorý zároveň podporuje striedaním rozhovorov psíka a chlapca. Nechýba humor aj napriek ťažkej téme. Takže deťom dáva veľa nádeje. A v tomto prípade neschováva a nezastiera, aj veľa krásnej driny okolo zvierat, ktorá ich bezpochyby vo vzťahu k nim čaká. Lebo všetci vieme, že o zvieratá sa treba aj starať. A tak teda na záver: nezabudnime na to, že láska sa násobí delením. Alebo aj to, že v závere knihy je jeden drzý a vyškerený šťastný pes ( dobre, nielen jeden ~ ).