Kuchár v stredoveku

Bridget Ann Henisch

RAK2021/06 SVK Slovensky

Kniha: Kuchár v stredoveku - Bridget Ann Henisch
Katalógové číslo: 411744
Kolekcia titulov: Zoznam publikácií podporených FPU

Zoznam publikácií podporených FPU

AKTUALIZOVANÉ 12. februára 2024! Knihy vydané s podporou FPU (Fondu na podporu umenia). Tieto knihy z verejných zdrojov… Zistiť viac...
18,85

Na dopyt
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Kuchár v stredoveku

Sprievodca svetom kuchárov a kuchárok v období stredoveku nielen popredných šľachtických rodov, kde museli tamojší majstri-kuchári zvládať prípravy veľkolepých hostín urodzeného panstva, ale aj chudobných domácností, kde si prosté gazdiné museli vystačiť s málom. 

Kniha otvára dvere do stredovekej kuchyne opisom prípravy jedál, ako aj výberom stredovekých receptov, no neopomenie ani oslavu a zatracovanie kuchárov v dobovom umení, literatúre, ľudovej slovesnosti a mravoučnej spisbe. Doplňujúce kapitoly slovenských historičiek približujú stredovekú kuchyňu a svet kuchárov na Slovensku.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
411744
Názov
Kuchár v stredoveku
EAN/ISBN
9788085501827
Forma
Pevná
Autor
Bridget Ann Henisch
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/06
Rozsah
304
Rozmer
160×240
Stav
Na dopyt
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Kuchár v stredoveku zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.