Ako si vytvoriť najlepšiu realitu Stáváš se tým, na čo celý deň myslíš - Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Ako si vytvoriť najlepšiu realitu

Stáváš se tým, na čo celý deň myslíš

Esther Hicks; Wayne W. DyerEugenika2021/05 SVK slovensky

Kniha: Ako si vytvoriť najlepšiu realitu - Stáváš se tým, na čo celý deň myslíš - Esther Hicks; Wayne W. Dyer
7,33
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 411427
Ušetríte až 0,66 € z bežnej ceny 7,99
A navyše získate 7 vernostných bodov

Kniha: Ako si vytvoriť najlepšiu realitu

Stáváš se tým, na čo celý deň myslíš

Vynikajúce, originálne podané vysvetlenie našich ľudských zážitkov na tomto svete. Jasne a stručne, s nadhľadom a vtipom, bez zbytočného sentimentu a pritom láskyplne reaguje „vyššia inteligencia“ na otázky ohľadom životného poslania, hľadania správnej cesty, smrti, zmierenia a odpustenia, jasnosti, múdrosti, inšpirácie, slobodnej voľby, násilia, politiky či ohrozeného životného prostredia. Prostredníctvom rozhovoru je tu prezentované jadro náuky, ako sa stať vedomým tvorcom nielen svojho vlastného života, ale aj širšej spoločnej reality, ktorú tu zdieľame a v ktorej sa navzájom ovplyvňujeme. Úryvok: Ľudia si mylne myslia, že Zdroj sa už nevyvíja, že je hotový a dokonalý, a že aj oni sa teraz majú snažiť dosiahnuť dokonalosť. Lenže v skutočnosti sa Zdroj rozrastá do čoraz väčšej schopnosti lásky, a to vďaka tomu, čo zažíva Človek. Keď sa veľká časť vašej populácie nachádza v žalostnom stave nenávisti, vystreľujete rakety túžby, ktoré vynášajú Zdroj do nových výšok. Inak povedané, láska v Nehmotnej sfére sa zväčší vďaka nenávisti, ktorú prežívate. Takýto rast máme na mysli. Lenže pre teba to nemá žiadny úžitok, pokiaľ sa následne nedostaneš do súladu s novo vytvorenou túžbou. Akonáhle raz raketa vystrelila a vznikla nová túžba, Zdroj sa už viac nevráti k nižšej vibrácii, ktorá tu bola predtým. Takže ak si chceš navodiť súlad, musíš siahnuť po novej, vyššej vibrácii a prispôsobiť sa jej, začať ju vysielať.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
411427
Názov
Ako si vytvoriť najlepšiu realitu
Podnázov
Stáváš se tým, na čo celý deň myslíš
EAN/ISBN
9788081006777
Forma
Neviazaná, bez prebalu, lesklá
Autor
Esther Hicks; Wayne W. Dyer
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/05
Rozsah
168
Rozmer
117×179 mm
Hmotnosť
0,11
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
8%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Ako si vytvoriť najlepšiu realitu zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.