Ako som sa naučil rozumieť svetu

Hans Rosling Fanny HärgestamTATRAN2021/06 SVK slovensky

Kniha: Ako som sa naučil rozumieť svetu - 1. vydanie - Hans Rosling, Fanny Härgestam
11,75
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Od autora knihy MOC FAKTOV
Katalógové číslo: 411322
Ušetríte až 3,15 € z bežnej ceny 14,90
A navyše získate 11 vernostných bodov

Kniha: Ako som sa naučil rozumieť svetu

Hlboko ľudské a objavné postrehy o živote na našej planéte bez akýchkoľvek predsudkov predstavujú len jeden aspekt knihy Ako som sa naučil rozumieť svetu. Popritom sledujeme celoživotnú púť lekára, vedca, humanistu a otca rodiny, ktorý aj v pokročilom veku neváhal skúmať príčiny rôznych epidémií priamo v centrách ich výskytu. Rosling si uvedomuje, že pokrok a blahobyt posledných desaťročí prichádzali len pozvoľna s každou novou generáciou a vyšším vzdelaním. Sám načrel aj do vlastného rodokmeňa a priznal sa, že jeho prastarí rodičia pri čítaní len slabikovali, babička prala v cementovej výlevke a otec sa ostýchal vkročiť do moderného hypermarketu. A to hovoríme o Švédsku dvadsiateho storočia. Boli to predovšetkým fakty, ktoré pomohli Roslingovi vysvetliť, ako funguje svet. A ešte zvedavosť a odhodlanie. Hans v knihe rozpráva, ako sa stal mysliteľom, a približuje svoju celoživotnú cestu z pohotovostnej kliniky v Mozambiku na Svetové ekonomické fórum v Davose. S hlbokou ľudskosťou a radosťou rozpráva príbehy, ktoré s rovnakou radosťou počúval celý svet.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
411322
Názov
Ako som sa naučil rozumieť svetu
EAN/ISBN
9788022211758
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Poznámka
1. vydanie
Autor
Hans Rosling, Fanny Härgestam
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/06
Rozsah
240
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
21%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Ako som sa naučil rozumieť svetu zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.