Slovensko-ruský školský hovorník

Lingea2021/04 SVK Slovensky

Kniha: Slovensko-ruský školský hovorník - 1. vydanie
Katalógové číslo: 409554
Ušetríte až 1,80 € z bežnej ceny 11,90
A navyše získate 10 vernostných bodov
Séria kníh: Školský hovorník
Školský hovorník
Titul je zaradený v tejto sérii
10,10
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Slovensko-ruský školský hovorník

Školský hovorník obsahuje abecedne zoradené kľúčové slová, v každom hesle nájdete množstvo praktických viet obsahujúcich dané slovo. Pri všetkých vetách je navyše doplnená ruská výslovnosť. Určite oceníte praktický študijný formát a prehľadnú trojstĺpcovú sadzbu. Kniha je určena najmä žiakom základných a stredných škôl, začiatočníkom a mierne pokročilým.

Nový školský hovorník s výslovnosťou nadväzuje na obľúbený všeobecný hovorník. Ide o slovník ruských viet s výslovnosťou. Obsahuje abecedne zoradené kľúčové slová, v každom hesle potom množstvo praktických viet obsahujúcich dané slovo. Spestrením sú zaujímavosti v rámčekoch. Určite oceníte praktický študijný formát a prehľadnú trojstĺpcovú sadzbu. Kniha je určená najmä žiakom základných a stredných škôl, začiatočníkom i mierne pokročilým záujemcom o ruštinu.

Hovorník v sebe spája výhody slovníka a konverzácie. Pomôže žiakom vyjadrovať sa v ruštine pohotovo a správne. Naučia sa používať vhodné preklady slov a viet zodpovedajúce daným situáciám. Vďaka hovorníku si osvoja preklady bežných obratov a väzieb, vyvarujú sa nesprávnym doslovným prekladom a získajú istotu vo vyjadrovaní. Navyše si rozšíria vedomosti ruských idiómov, fráz a slovných spojení. Veľkou pomôckou pre začiatočníkov je prepis výslovnosti všetkých viet.

Hovorník je veľmi obľúbený titul, ktorý vydáva iba vydavateľstvo Lingea. K dispozícii je pre rad ďalších jazykov - pozrite si. Hovorník sa môže hodiť tiež žiakom cudzincom, ktorí sa chcú precvičiť v slovenskej konverzácii a nepotrebujú prepis výslovnosti (ten je prispôsobený slovenským užívateľom). Špeciálnou publikáciou pre cudzincov je ale slovenská konverzačná príručka, s ktorou zvládnu prečítať slovenské frázy aj úplní začiatočníci. Táto konverzácia je šikovnou pomôckou pre žiakov do hodín slovenčiny ako druhého jazyka.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
409554
Názov
Slovensko-ruský školský hovorník
EAN/ISBN
9788081452628
Forma
Neviazaná, bez prebalu, matná
Poznámka
1. vydanie
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/04
Rozsah
224
Rozmer
165×234 mm
Hmotnosť
0,38
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
15%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Slovensko-ruský školský hovorník zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.