Priznanie

Michaela Zamari

ZAMARI2021/05 SVK Slovensky

Kniha: Priznanie - 1. vydanie - Michaela Zamari
Napínavý príbeh, v ktorom nechýba dobrodružstvo, erotika, vášeň, láska a štipka trileru
Katalógové číslo: 408437
Ušetríte až 1,96 € z bežnej ceny 14,90
A navyše získate 12 vernostných bodov
12,94
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Priznanie

Slnečný Karibik je ideálne miesto na reštart. Najmä po tom, čo si Amanda prežila drámu so psychopatom, ktorý ohrozoval jej najlepšiu kamarátku. On je zavretý na psychiatrii a ona si konečne môže vydýchnuť. To však nie je také ľahké, pretože ju ťaží omnoho väčšie tajomstvo, o ktorom nikto ani len netuší. Amanda nájde rozptýlenie doslova na vedľajšom ležadle v podobe takmer dokonalého muža. Ten má len jedinú chybičku krásy – nechce sa viazať. Aj on má svoje dlhy voči minulosti, ktoré potrebuje splatiť. Aj on má svoju temnú stránku, na ktorú nie je hrdý. Je vôbec možné, aby prvé dojmy boli až také klamlivé? Aby šialenec nakoniec nebol takým zloduchom, za akého ho všetci považujú? Minulosť sa rada pripomína a nedovolí im zabudnúť. Môžu ich temné priznania oslobodiť a spojiť, alebo sa z nich stane neprekonateľná prekážka? A má vôbec aspoň jeden z nich šancu na svetlú budúcnosť? Napínavý príbeh, v ktorom nechýba dobrodružstvo, erotika, vášeň, láska a štipka trileru. Zavedie vás z Karibiku do východnej Ázie, cez Hongkong a Macao až na Taiwan.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
408437
Názov
Priznanie
EAN/ISBN
9788057027690
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Michaela Zamari
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/05
Rozsah
432
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
5.0 z 5.0
5
100.0%
(2)
4
0%
(0)
3
0%
(0)
2
0%
(0)
1
0%
(0)
Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Valéria 5 z 5
17.05.2021 12:02:32

Hneď na začiatku musím vyzdvihnúť to čo,v predošlej knihe Rozhodnutie. Nádherná obálka, ladiaca stužka a prekrásne predsádky, ktoré naozaj lahodia oku. Priznanie je voľné pokračovanie knihy Rozhodnutie. Napriek tomu označeniu (voľné pokračovanie), by som odporučila najprv Rozhodnutie. Priznanie čítajte jedine v tom prípade, ak po Rozhodnutí neplánujete siahať, čo je samozrejme na vašu škodu! No ale ku knihe a deju. Bola som strašne zvedavá ako toto autorka zvládne,pretože sa mi zdalo,že sa dosť zamotala v postavách Amandy a Bradena v závere Rozhodnutia. Celkový vývoj postáv si autorka veľmi dobre premyslela a ich tajomstvá servírovala postupne, čo zaručilo, že som sa ani chvíľu nenudila. Zvraty a tajomstvá odhaľovali správanie hlavných aktérov. Objavili sa tu aj postavy z predošlej knihy Rozhodnutie. Skvelá kniha,vrelo odporúčam


Mona 5 z 5
13.05.2021 11:59:38

Priznanie mi ukázalo, že láska má veľa podôb. Že je nepredvídateľná, divoká, vášnivá a šialená a že občas nedáva žiadny zmysel. Že aj ten, kto spáchal hrozné veci, má právo na obhajobu. Že si zaslúži byť vypočutý. Že niekedy treba nechať minulosť za sebou a pokračovať vpred. Pretože každá minca má dve strany. S Priznaním som sa v myšlienkách zatúlala do krajín, do ktorých moja noha nikdy nevkročila. Nasala som úžasnú dovolenkovú atmosféru slnečného Karibiku a nespútaného sexu. Dokonca som sa ocitla až vo východnej Ázii, kde som absolvovala emočne aj situačne vyhrotenú dobrodružnú cestu cez Honkong, Macao až na Taiwan. Vďaka Priznaniu som dostala možnosť nahliadnuť do duše dvoch zranených a zraniteľných ľudí. Ľudí, ktorí si zaslúžia druhú šancu, pretože chybujú, milujú, ľutujú, odpúštajú, začínajú znova. Ľudí, ktorým život nič nedal zadarmo. Ľudí, ktorých život skúšal tak silno, až prekročil hranice únosnosti. Priznanie je láska, napätie, úsmev, priateľstvo, strach, slzy a vášeň!