Outlander 1: Cudzinka

Diana Gabaldonová

Zelený kocúr2021/03 SVK Slovensky

Kniha: Outlander 1: Cudzinka - 2. vydanie - Diana Gabaldonová
Katalógové číslo: 408347
Ušetríte až 2,43 € z bežnej ceny 21,90
A navyše získate 19 vernostných bodov
Séria kníh: Cudzinka - Outlander
Cudzinka - Outlander
Titul je zaradený v tejto sérii
19,47
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Outlander 1: Cudzinka

Príbeh o láske, ktorá prekročila hranice času. Píše sa rok 1945 a Claire Randallová, ktorá slúžila počas vojny v armáde ako zdravotná sestra, sa po nastolení mieru znova pokúša dať dohromady svoj život a neveľmi šťastné manželstvo. Keď sa s manželom vyberie na miesto, kde sa konajú starobylé rituály druidov, neznáme sily ju vrátia do minulosti – do roku 1743, do divokého Škótska, kde muži bojujú o prežitie a ženy sú pre nich často iba bezmocnou korisťou. Claire nechápe, čo sa s ňou stalo, kde sa ocitla a či sa odtiaľ ešte niekedy vráti. Padla do zajatia škótskeho klanu a každý ju podozrieva, že je vyzvedačka v službách Angličanov. Ako si v tejto situácii poradí žena zvyknutá na prísnu racionálnosť dvadsiateho storočia? Nebezpečenstvo striehne na každom kroku – dokonca aj na jej srdce. Claire stretne Jamesa Frasera, muža, ktorý je od nej mladší, ale zažil toho oveľa viac ako ona. Jamie, hrdý a ušľachtilý, jej dá lásku, akú dosiaľ nespoznala. Môže žena milovať dvoch mužov, každého v inom čase? Dokáže si vybojovať šťastie a neublížiť tým, na ktorých jej najviac záleží? „Úžasné dobrodružstvo, romantika, erotika... táto knižka vás dostane!” – San Francisco Chronicle „Oživená história, ktorá vystupuje z každej stránky románu.” – New York Daily News „Diana Gabaldonová je rodená rozprávačka... príbehy na stránkach jej kníh sa čítajú samy.” – The Arizona Republic „Jedným slovom – výnimočné... Spôsob, akým využíva historické reálie a vskutku dospelý pohľad na milostný príbeh potvrdzuje, že Gabaldonová je vynikajúca spisovateľka!” – Publishers Weekly „Postavy, na ktoré sa nedá zabudnúť... bohato pretkané historickými detailami.” – The Cincinnati Post „Veľké dobrodružstvo, ktoré zasahuje srdce i dušu a strhne vás do víru storočí.” – CNN
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
408347
Názov
Outlander 1: Cudzinka
EAN/ISBN
9788089761814
Forma
Brožovaná
Poznámka
2. vydanie
Autor
Diana Gabaldonová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/03
Rozsah
648
Rozmer
210×140×40 mm
Hmotnosť
0,60
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Outlander 1: Cudzinka zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.