Keď príde láska

Westcottovci 6

Mary Baloghová

Slovenský spisovateľ2021/04 SVK Slovensky

Kniha: Keď príde láska - Westcottovci 6 - 1. vydanie - Mary Baloghová
Katalógové číslo: 406317
Ušetríte až 1,57 € z bežnej ceny 12,90
A navyše získate 11 vernostných bodov
Séria kníh: Westcottovci
Westcottovci
Titul je zaradený v tejto sérii
11,33
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Keď príde láska

Westcottovci 6

Po románe Druhá šanca na lásku nám kráľovná historickej romance Mary Baloghová ponúka ďalšie pokračovanie úspešnej regentskej série o osudoch nekonvenčných členov rodu Westcottovcov. Toto je príbeh Abigail, najmladšej dcéry lorda Riverdala. Sny Abigail Westcottovej sa rozplynuli, keď jej zomrel otec a vysvitlo, že jej rodičia neboli legálne zosobášení. Ale teraz, o šesť rokov neskôr, si vychutnáva nezávislosť, ktorú jej zabezpečuje postavenie bohatej slobodnej ženy. Dokonca je taká sebavedomá, že bez váhania vyhreší sluhu, čo sa v prítomnosti dám opovážil rúbať drevo do pol pása nahý. Ibaže ten muž nie je nijaký sluha. Je to podplukovník Gilbert Bennington, dôstojník, ktorý sprevádzal jej raneného brata Harryho domov po vojnách s Napoleonom. Gil prišiel do Hinsfordského sídla, aby svojmu priateľovi pomohol pri zotavovaní, a nepáči sa mu, keď sa k nemu správajú povýšene – najmä preto, lebo nemá urodzený pôvod. Aj keď spočiatku Gil a Abigail stelesňujú jeden pre druhého vlastnosti, ktorými najväčšmi opovrhujú, zakrátko zistia, aký mylný môže byť prvý dojem. Pretože za fasádou kedysi vznešenej dámy a muža prostého pôvodu sa skrývajú dvaja ľudia, ktorí chápu, čo je skutočná česť, a že iba vďaka nej môže človek nájsť pravú lásku. Prekladateľka: Tamara Chovanová

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
406317
Názov
Keď príde láska
Podnázov
Westcottovci 6
EAN/ISBN
9788022022965
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Mary Baloghová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/04
Rozsah
296
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
12%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Keď príde láska zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.