Nespútaný vojvoda Moonlight Square 3 - Gaelen Foley Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Nespútaný vojvoda

Moonlight Square 3

Gaelen FoleySlovenský spisovateľ2021/03 SVK slovensky

Kniha: Nespútaný vojvoda - Moonlight Square 3 - 1. vydanie - Gaelen Foley
Katalógové číslo: 406316
Séria kníh: Moonlight Square
Moonlight Square
Titul je zaradený v tejto sérii

Kniha: Nespútaný vojvoda

Moonlight Square 3

Obľúbená americká spisovateľka Gaelen Foley vás už po tretí raz pozýva na Moonlight Square – na najromantickejšiu adresu v regentskom Londýne. Prijmite jej pozvanie a podľahnite čaru ľúbostného príbehu s napínavou dobrodružnou zápletkou! Londýn 1817. Po návrate z prvej línie bojov proti Napoleonovi sa major Connor Forbes, rodák z Írska, na svoje obrovské prekvapenie dozvie, že zdedil titul anglického vojvodu. Má to však jeden háčik: poslední traja vojvodovia z Amberley zahynuli za záhadných okolností. Zakrátko sa aj jeho samého niekto pokúsi zabiť a Connor si uvedomí, že súrne potrebuje pomoc. Ale komu z nepriateľsky naladenej londýnskej smotánky by mohol dôverovať? Lady Margaret Winthropová sa zúfalo snaží uniknúť z domácnosti svojej panovačnej sestry, aj keby to znamenalo, že sa vydá za arogantného lorda Brycea. A tak keď horkokrvný Bryce vyzve nového vojvodu z Amberley na súboj, Maggie neostane nič iné, než orodovať u vojnového hrdinu, aby nechal jej nápadníka nažive. Ani vo sne by jej nenapadlo, že to bude začiatok jej škandalózneho spojenectva s drsným vojvodom... Connor a Maggie sa rozhodnú spojiť svoje sily, aby vyriešili všetky záhady, a popritom sa zblížia. Môže však ich krehké puto vydržať, aj keď im cestu skríži pomstychtivý vrah? Podarí sa im odhaliť rodinné tajomstvá skryté hlboko v minulosti a dostanú napokon šancu na šťastie? Prekladateľka: Miriam Ghaniová

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
406316
Názov
Nespútaný vojvoda
Podnázov
Moonlight Square 3
EAN/ISBN
9788022022927
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Gaelen Foley
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/03
Rozsah
488
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Nespútaný vojvoda zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.