Slovenčina na každý deň

Sibyla Mislovičová

VEDA2021/01 SVK Slovensky

Kniha: Slovenčina na každý deň - Sibyla Mislovičová
Katalógové číslo: 404155
15,00

Zaisťujeme , dostupnosť od DNES
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Slovenčina na každý deň

Publikácia Slovenčina na každý deň od Sibyly Mislovičovej a kolektívu autoriek v zložení Denisa Dovičovičová, Silvia Duchková, Dana Guričanová, Katarína Kálmánová a Iveta Vančová z oddelenia jazykovej kultúry a terminológie Jazykovedného ústavu Ľ. Štúra SAV môže byť príjemným spoločníkom pre milovníkov slovenčiny a možno aj pre tých, ktorí sa nimi vďaka nej stanú. Autorky veria, že moderná, zaujímavá a prístupná forma predstavenia aktuálnej problematiky používania spisovného jazyka podporená vtipnými ilustráciami upúta čitateľov všetkých vekových kategórií nielen dospelých, ale aj deti. Množstvo rád a odporúčaní od pravopisu cez tvaroslovie, vetnú skladbu, slovnú zásobu až po výslovnosť doplnili autorky o testy, takže čitatelia majú možnosť osvojiť si niečo zo slovenčiny doslova každý deň, ako aj overiť si nadobudnuté vedomosti a zabaviť sa pri tom.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
404155
Názov
Slovenčina na každý deň
EAN/ISBN
9788022418614
Forma
Pevná
Autor
Sibyla Mislovičová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/01
Rozsah
248
Rozmer
146×210
Hmotnosť
0,42
Stav
Zaisťujeme
Sadzba DPH
10%
Zľava
0%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Slovenčina na každý deň zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.