Robinson Crusoe

Daniel Defoe František NovotnýBUVIK2020/11 SVK slovensky

Kniha: Robinson Crusoe - 1. vydanie - Daniel Defoe, František Novotný
14,01
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 402424
Ušetríte až 2,89 € z bežnej ceny 16,90
A navyše získate 14 vernostných bodov
Kolekcia titulov: Čítame radi 2 - odporúčané knihy

Čítame radi 2 - odporúčané knihy

(AKTUALIZOVANÉ 24.8.2021) Zoznam odporúčaných titulov pre rozvojový projekt Čítame radi 2 - Podpora čitateľskej gramotno… Zistiť viac...

Kniha: Robinson Crusoe

Podľa Daniela Defoa napísal František Novotný Ilustroval: Zdeněk Burian Preložila: Mária Hevierová Príbeh Robinsona pozná celý svet. Chlapca z Yorku privedie túžba po mori, neznámych krajinách a dobrodružstvách na pustý ostrov, kde musí ako stroskotanec siahnuť až na dno svojich síl, aby prežil a šťastne sa vrátil domov. Román, ktorý napísal Daniel Defoe pred vyše 300 rokmi, vyšiel v stovkách vydaní a v rozličných prerozprávaniach. Buvik ho prináša v podaní Františka Novotného, ktorý sám takmer 35 rokov brázdil oceány a jeho túžby a dobrodružstvá sa v mnohom podobali tým Robinsonovým. Novotný s bravúrou skúseného spisovateľa dokazuje, že jeho Robinson má čo povedať aj dnešnému čitateľovi. Lebo, ako v predslove napísal Daniel Hevier, všetci sme dostali do daru svoj ostrov, aby sme ho mohli sami oživiť. Pôsobivosť príbehu dotvárajú realistické ilustrácie Zdeňka Buriana.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
402424
Názov
Robinson Crusoe
EAN/ISBN
9788081241185
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Daniel Defoe, František Novotný
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2020/11
Rozsah
208
Rozmer
165×245 mm
Hmotnosť
0,60
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
17%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Robinson Crusoe zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.