Tarot divokého lesa

Kde přebývá moudrost

Mark Ryan; John Matthews

Synergie Publishing SE2021/01 CZE Česky

Kniha: Tarot divokého lesa - Kde přebývá moudrost - 1. vydanie - Mark Ryan; John Matthews
Katalógové číslo: 401862
Ušetríte až 6,16 € z bežnej ceny 32,29
A navyše získate 26 vernostných bodov
26,13
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Skladom u dodávateľa

Kniha: Tarot divokého lesa

Kde přebývá moudrost

Pro vsˇechny, ktere´ la´kaji´ tajemne´ hvozdy Vstupte do divoke´ho lesa a ocitneˇte se ve sveˇteˇ, kde vla´dnou prˇi´roda a my´ty, prostota i hluboke´ pozna´ni´. Kra´cˇet mezi letity´mi stromy znamena´ cestovat zpeˇt do dob, kdy jsme byli jini´ a na´sˇ vztah k moudrosti prˇedku° byl stejneˇ samozrˇejmy´ jako dy´cha´ni´. Je ma´lo te´mat, ktera´ jdou takto hluboko. V Tarotu divoke´ho lesa na´s Mark Ryan a John Matthews seznamuji´ s klasicky´mi lesni´mi archetypy, jako jsou Zeleny´ muzˇ a Zelena´ zˇena, Muzˇ v ka´pi, Lucˇisˇtnice, cˇi Roztˇaty´ dub. Jsou zde i zvi´rˇata se symbolicky´mi vy´znamy jako Jestrˇa´b, Zaji´c, Vydra a Vlk – tvorove´, kterˇi´ se kdysi pohybovali spolu s na´mi po zelene´ divocˇineˇ a ozveˇnu jejich prˇi´tomnosti ci´ti´me i dnes. Zˇive´ a barvite´ obrazy Willa Worthingtona probouzejí tento sveˇt k zˇivotu a da´vaji´ na´m poci´tit si´lu a magickou moc divoke´ho lesa. Tarot divoke´ho lesa cˇerpa´ inspiraci z prˇedkeltske´ mytologie a vi´ry zalozˇene´ na moudrosti sˇamanu° a za´konech lesa. Vycha´zi´ z kolobeˇhu rocˇni´ch obdobi´ a prada´vny´ch oslav a umozˇnˇuje na´m tak opeˇt nava´zat spojeni´ s da´vno ztraceny´m sveˇtem, s jehozˇ pomoci´ doka´zˇeme le´pe porozumeˇt sobeˇ samotny´m.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
401862
Názov
Tarot divokého lesa
Podnázov
Kde přebývá moudrost
EAN/ISBN
9788073705466
Forma
Neviazaná, bez prebalu, lesklá
Poznámka
1. vydanie
Autor
Mark Ryan; John Matthews
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/01
Rozsah
160
Rozmer
75×120
Hmotnosť
0,70
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Sadzba DPH
10%
Zľava
19%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Tarot divokého lesa zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.