Papierové dievča z Paríža

Jordyn Taylor

SVK Slovensky Grada Publishing2020/10

Kniha: Papierové dievča z Paríža - Jordyn Taylor
Katalógové číslo: 401485 viac »
6,81

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Papierové dievča z Paríža

Keď sa niekedy dopočujem o krutostiach, ktoré sa páchajú, mám pocit, že sa musia odohrávať v inom svete. No dejú sa tu, v Paríži. Viacerí tvrdia, že situácia sa ešte zhorší. Dnes som v metre sedela vedľa dvoch vystrašených židoviek. Začula som, ako si zašepkali: „Teraz pôjdu po francúzskych občanoch.“ Dala by som čokoľvek za to, aby sa toto šialenstvo skončilo.

Medzi vášnivou impulzívnou Chloe a jaj odvážnou staršou sestrou Adalyn je silné sesterské puto, až kým do Francúzska v roku 1940 nevtrhnú nacisti. O viac ako polstoročie neskôr šestnásťročná Chloina vnučka, Američanka Alice, znenazdajky zdedí byt v Paríži.

Starobylo zariadený a desaťročia spustnutý vyvoláva množstvo otázok... Prečo jej babka nikdy nerozprávala o svojom detstve? Kto je to druhé dievča na fotografiách nájdených v tajomnom byte? A prečo sa doň babkina rodina po vojne nevrátila?

Celá rodina trpí úmrtím babičky a zároveň sa spamätáva zo záhadného dedičstva, no jediný, kto v sebe nachádza silu pátrať po pravde, je Alice.
To, čo nakoniec zistí, šokuje celú rodinu, no zároveň aj zacelí jej rany.

Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
401485
Názov
Papierové dievča z Paríža
EAN/ISBN
9788080901202
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Autor
Jordyn Taylor
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2020/10
Rozsah
272
Rozmer
145×205 mm
Hmotnosť
0,41
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
54%

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Papierové dievča z Paríža zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.