Druhá šanca na lásku

Westcottovci 5

Mary Baloghová

Slovenský spisovateľ2020/12 SVK Slovensky

Kniha: Druhá šanca na lásku - Westcottovci 5 - 1. vydanie - Mary Baloghová
Katalógové číslo: 400920
Ušetríte až 1,70 € z bežnej ceny 12,90
A navyše získate 11 vernostných bodov
Séria kníh: Westcottovci
Westcottovci
Titul je zaradený v tejto sérii
11,20
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Druhá šanca na lásku

Westcottovci 5

Osudy šľachtického rodu Westcottovcov pokračujú piatou časťou série – fascinujúcou regentskou romancou, v ktorej Elizabeth Overfieldová rúca spoločenské konvencie tým, že sa zaľúbi do oveľa mladšieho muža. Lady Elizabeth trávi Vianoce na vidieku v dome svojho brata a jeho manželky, grófa a grófky Riverdalovcov. Pred niekoľkými rokmi ovdovela, a tak uvažuje, že by sa znovu vydala – ak nájde muža, ktorý sa k nej bude správať láskyplne a úctivo. Medzi hosťami je aj grófkin brat Colin Handrich, lord Hodges. Elizabeth a Colin sa spriatelia a ich náklonnosť vyvrcholí nečakaným bozkom, keď pri sánkovačke skončia v snehu. Obaja vedia, že vážny vzťah neprichádza do úvahy, veď Elizabeth je o deväť rokov staršia než Colin. Elizabeth aj Colin sa vrátia do Londýna pevne rozhodnutí, že si počas nasledujúcej spoločenskej sezóny nájdu iného, vhodnejšieho partnera. Napriek tomu naďalej udržujú priateľský vzťah a dohodnú sa, že na každom bále si spolu zatancujú jeden waltz. Táto na pohľad nevinná dohoda však obráti ich život naruby, keďže s každým ďalším tancom silnie ich vzájomná príťažlivosť a čoraz nástojčivejšie si kladú otázku, čo sú ochotní obetovať pre lásku... Prekladateľ: Tamara Chovanová
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
400920
Názov
Druhá šanca na lásku
Podnázov
Westcottovci 5
EAN/ISBN
9788022022583
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Mary Baloghová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2020/12
Rozsah
296
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Druhá šanca na lásku zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.