Srdce ženy 2021

Sloboda a harmónia v živote ženy

I Can Academy2020 SVK slovensky

Kniha: Srdce ženy 2021 - Sloboda a harmónia v živote ženy
4,18
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 398322
Ušetríte až 0,82 € z bežnej ceny 5,00
A navyše získate 4 vernostné body

Kniha: Srdce ženy 2021

Sloboda a harmónia v živote ženy

Podporte 6 dôležitých oblastí života a získajte harmóniu, slobodu a rovnováhu Rok 2020 bol pre veľa ľudí výnimočne náročný. Priniesol zmeny, na ktoré nebol pripravený asi nik. Aj o tom je však cesta životom. Niekedy nás podporí, inokedy to vyzerá tak, akoby sa nás snažil zraziť na kolená. Je na nás, či si zvolíme cestu obete alebo sa v strede toho chaosu naučíme tancovať, aby sme aj tak prekvitali. V tomto diári vám pomôžeme poskladať rozpadnuté. Dať znova dokopy a poliečiť 6 dôležitých oblastí života: Vzťahy Ako spôsobiť zmenu (nielen) v partnerskom živote dokonca aj vtedy, keď druhá strana nespolupracuje, Ta sa dozviete v októbrovom cvičení. Pozrieme sa tiež na to, ako získať nadhľad vo vzťahoch, pretože z nadhľadu sa ľahšie riešia akékoľvek situácie. Zdravie Ako podporiť svoje zdravie jednoduchou zmenou dýchania, sa naučíte v májovom cvičení. A v septembrovom cvičení nastavíte svoju myseľ na zdravé myšlienky. Sebaláska a sebarealizácia Aj keby sme možno veľmi chceli, nedokážeme kontrolovať každú jednu vec, ktorá sa nám v živote stane. Nepríjemné veci sa občas dejú aj dobrým ľuďom. Čo však máme vždy pod kontrolou, je naša reakcia na ne. V prvom cvičení preto zhodnotíte svoje možnosti a príležitosti v každej zo 6 dôležitých oblastí života, aby ste ich vedeli počas roka využiť. Prosperita a financie Cesta k hojnosti môže viesť aj cez rozumné využívanie toho, čo už máme. Ako si zjednodušiť život dobrovoľnou skromnosťou, sa naučíte v aprílovom cvičení. A ak treba, napravíme spoločne aj vzťah k peniazom, aby vaše podvedomie nezastavovalo vašu cestu za hojnosťou. Práca Efektivita a úspech v práci je často daný praktizovaním prospešných návykov. V augustovom cvičení sa dozviete, ako si vytvárať nové návyky tak, aby bolo jednoduché dodržať ich (nie je to o pevnej vôli a ani o lenivosti). Naučíte sa tiež, ako zvládať nečakané stresujúce situácie plné chaosu tak, aby ste nestratili rozvahu a našli v nich niečo prospešné. Komunita Náš pocit šťastia závisí do veľkej miery od toho, aké máme interakcie s ľuďmi naokolo. Inak povedané: ľudia, ktorí pomáhajú iným a majú blízke vzťahy, zažívajú väčší pocit šťastia. Na sféru komunity sa pozrieme bližšie vo februári a v novembri, aby ste sa odpútali od minulosti, ktorá by vás mohla brzdiť.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
398322
Názov
Srdce ženy 2021
Podnázov
Sloboda a harmónia v živote ženy
EAN/ISBN
9788089924264
Forma
Pevná
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2020
Rozsah
240
Rozmer
148×210
Hmotnosť
0,42
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
16%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Srdce ženy 2021 zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.