Lovci mamutov a tí druhí

Pavel Dvořák

Publixing2020/08 SVK Slovensky

CD: Lovci mamutov a tí druhí - Pavel Dvořák
Katalógové číslo: 396541
Ušetríte až 1,06 € z bežnej ceny 12,95
A navyše získate 11 vernostných bodov
11,89
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Skladom u dodávateľa

CD: Lovci mamutov a tí druhí

Audiokniha pre mladých čitateľov, kde autor na základe nových paleontologických objavov vyrozprával históriu Slovenska v praveku.

Devätnásť príbehov o dejinách praveku a životných osudov objaviteľov vyšlo po prvý raz v roku 1983. Autor už mal za sebou prvé štyri "knihy o archeológii" z edície Odkryté dejiny, piata, Lovci mamutov a tí druhí, sa zrodila z očarenia nad dobrodružstvom, ktoré mu priniesli praveké príbehy. Názov audioknihy je ponáškou na slávny román českého spisovateľa, Eduarda Štorcha, Lovci mamutov (ilustrovaný Zdenkom Burianom) s prídavkom a tí druhí, pretože rozprávania Pavla Dvořáka sa nezastavilo pri lovcoch zo staršej doby kamennej, ale plynule pokračovalo až do staroveku, na samý okraj rímskej kapitoly slovenskej histórie. Audioknihu inšpirovalo nadšenie autora nad objavovaním praveku, nad jedinečnými osudmi bádateľov a ich objavov, ale aj nad vlastným poznávaním najstaršej histórie.

Interpret: Dušan Cinkota Celková dĺžka:6:39

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
396541
Názov
Lovci mamutov a tí druhí
EAN/ISBN
5060374031371
Forma
CD
Autor
Pavel Dvořák
Druh tovaru
CD
Rok vydania
2020/08
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Sadzba DPH
20%
Zľava
8%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Lovci mamutov a tí druhí zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.